SELVE Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

SELVE Polska Sp. z o.o.
Krakowska 23 A
32-050 Skawina

[mapa]
tel.: 012 2620202
e-mail: zakupy@selve.pl
Fax: 012 2620151

http://www.youtube.com/channel/UCXLJs9Q0qHbjA_T0QDUsWvQSterowanie i poruszanie roletami zewnętrznymi oraz osłonami przeciwsłonecznymi będzie dla Państwa dzięki nam cudownym przeżyciem. W tej branży należymy do najbardziej renomowanych twórców, którzy zajmują się ciągłym ulepszaniem techniki urządzeń oraz dostosowaniem ich do wciąż nowych potrzeb naszych klientów. Odznaczamy się wielką kompetencją i dużą siłą innowacji, co zostało potwierdzone przez przyznanie nam dużej liczby patentów na systemy napędów ręcznych i elektrycznych.

SELVE- serwis, kompetencja i przekonywująca technika na najwyższym poziomie jakości

Serwis - znaczy dla nas więcej zaoferować niż inni partnerzy na rynku. Wszystko jedno czy chodzi o telefoniczne porady, centrum zleceń, czy też oferty serwisu w internecie. My oferujemy Państwu jeszcze więcej!

Kompetencja - oznacza dla nas praktyczne pokazanie funkcjonalności rozwiązań i optymalne poradnictwo klienta. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 80 lat w takich dziedzinach jak technika sterowania i napędu. Proszę się dać przekonać o naszej kompetencji!

Przekonywująca technika
- oznacza dla nas ułatwienie codziennej pracy klienta przez coraz to bardziej przyjazny do użycia produkt. Nasza technika zachwyci Państwa!

Najwyższy poziom jakości - oznacza dla nas nałożenie naszym dostawcom przedterminowych wymagań jakościowych, aby później za pomocą nowoczesnych urządzeń produkcyjnych i wykwalifikowanej kadry pracowniczej wyprodukować produkt najwyższej jakości ze znakiem „Made in Germany". Nasza jakość przekona Państwa!