ANODAL

wpis pełny

Kontakt

ANODAL
ul. Podskarbińska 32/34
03-829 Warszawa

[mapa]
tel.: 22-813-08-35
e-mail: biuro@anodal.pl
tel.: 501-547-186
tel.: 502-422-119
Fax: 022 8130835


Szanowni Państwo,
Firma nasza od 15 lat zajmuje się chemiczną i elektrotechniczną obróbką aluminium. Przy umiarkowanych cenach usług gwarantujemy doskonałą jakość i wygląd wytwarzanych na aluminium powłok zabezpieczających. Powłoki anodowe mają zastosowanie w przemyśle: meblarskim, elektronice, architekturze, itp.
Oferujemy usługi w zakresie anodowania, barwienia, a także chromianowanie aluminium i jego stopów.
Oferowane przez nas powłoki, zabezpieczają Państwa wyroby nie tylko przed wpływem atmosfery, ale również przed działaniem bardziej agresywnych czynników, takich jak: woda morska, słabe kwasy i zasady. Stosowane przez nas technologie gwarantują uzyskanie szlachetnych, satynowych powierzchni obrabianego aluminium.

Wykonujemy:
  • Anodowanie i barwienie profili aluminiowych o długościach do 4 mb. Oferowane kolory: naturalny, złoty, brązowy, czarny. Grubość warstwy anodowej do 25 um, w zależności od potrzeb zamawiającego.
  • Anodowanie i barwienie innych elementów wykonanych z aluminium i jego stopów (także PA6 - PA9). W tym przypadku oferujemy szeroką gamę kolorów.
  • Chromianowania wyrobów aluminiowych dla potrzeb elektroniki i przemysłu lotniczego.
  • Cięcie profili aluminiowych
  • Oferujemy powierzchnię magazynową na czas wykonania zamówienia.
Bazujemy na nowoczesnych technologiach, spełniających wymagania norm Unii Europejskiej. Celem naszym jest ciągłe, zgodne ze światowymi tendencjami, polepszanie jakości wytwarzanych na aluminium i jego stopach powłok ochronnych. Jeżeli chcielibyście Państwo obniżyć koszty produkcji i polepszyć jakość swoich wyrobów aluminiowych prosimy o kontakt.