AGAS Sp. z o.o.

wpis pełny

Kontakt

AGAS Sp. z o.o.
ul. Bodycha 97
05-816 Michałowice-Reguły

[mapa]
tel.: +4822 7237811
e-mail: agas@agas.pl
Fax: +4822 7234033


Hinges for wood adjustable Hinges for flush doors Door handles

Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła nam zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów.

Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską-Veitch i do dziś z powodzeniem jest przez nią zarządzana.

Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju, a od niedawna rozpoczęliśmy dystrybucję produktów z branż ogrodniczej i odzieży ochronnej.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce hiszpańskich firm AMIG i TESA oraz włoskiej AGB, które specjalizują się w produkcji wysokiej klasy okuć budowlanych a w przypadku firmy AMIG również narzędzi ogrodniczych i odzieży ochronnej.

W swojej ofercie posiadamy również: artykuły i osprzęt elektryczny, artykuły malarskie, dekoracje okien. Nasze produkty to nowoczesne wzornictwo, estetyka, kolorystyka i funkcjonalność, a przede wszystkim doskonała jakość i przystępna cena.

Sukcesywnie powiększamy swoją ofertę osiągając liczbę ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych, z czego jesteśmy bardzo dumni. Tak szeroki wybór produktów pozwala nam zaopatrywać kompleksowo firmy o różnym profilu działalności. Większość asortymentu jesteśmy w stanie dostarczyć do każdego miejsca w kraju w przeciągu 48 godzin.

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez odbiorców takich jak LEROY MERLIN, CASTORAMA, KAPRYS-MET, SPARTA, oraz czołowych producentów okien i drzwi z całego kraju, tj. Stolarka WŁOSZCZOWA, WOŁOMIN, FERNO, BILDAU & BUSSMANN, DOMEX Białystok, BARTKOWIAK, INTERDOOR, ELFRONT. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada m.in. swojego dystrybutora na Łotwie oraz odbiorców w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Estonia, Słowacja czy też Holandia i Niemcy.

Zapraszamy do współpracy klientów z Polski i z zagranicy.