LGF CNC MASZYNY

pakiet medialny

Kontakt

LGF CNC MASZYNY
ul. Oliwska 85
80-542 Gdańsk

[mapa]
tel.: + 48 513 121 622
e-mail: maszyny.kontakt@gmail.com
tel.: +48 58 329 44 37

http://e-maszyny-cnc.pl/

Piła do fasad do wycinania kątów z profili fasadowych aluminium Praska, wycinarka zawiesi w płytach Alucobond Prasy do wykrawania zawiesin płyt Alucobond piła dwugłowicowa cięcie aluminium, pcv - uciosarka do aluminium

Piły dwugłowicowe do profili wykonanych z aluminium i PCV. Piły jednogłowice do cięcia profili alu / pcv. Piły pionowe do cięcia płyt meblowych.‎ Formastyzerki do rokroju płyt kompozytowych. Pilarka pionowa do cięcia warstwowych płyt elewacyjnych Alucobond, Dibond, Reynobond. Piła formatowa z podcinakiem. Pionowa piła formatowa do rozkroju płyt z poliwęglanu, pleksi  i innych tworzy sztucznych. Odciągi. Centra obróbcze CNC do alu, tworzyw sztucznych, drewna. Szlifierki na wysoki połysk. Frezarko-kopiarki. Praski do wycinania krawędziowego płyt elewacyjnych. Praski pod zaczepy w płytach typu Alucobond. Szlifowanie - polerowania płyt z tworzyw sztucznych. Szlifowanie bocznych krawędzi płyt z tworzyw sztucznych, pmm, poliwęglanu. Polerowanie krawędzi plexi. szlifierka pozioma polerowanie na wysoko połysk kantów, krawędzi płyt z tworzyw sztucznych.

Maszyny do produkcji okien i drzwi drewnianych. Maszyny i urządzenia do produkcji okien i drzwi drewnianych. Czopiarki i profilarki do okien z drewna.

Narzędzia specjalistyczne do cięcia i frezowania i wiercenia. Technika frezowania krawędziowego frezem płaskim kształtowym na pilarce pionowej z posuwem automatycznym i manulanym. Narzędzia do profesjonalnej obróbka elewacyjnych płyt warstwowych typu ALUCOBOND®. Specjalistyczne głowice do frezowania wgłębnego do płyt ALUCOBOND® plus. Piły do profili i listew. Frezy tarczowe i piły. Frezy palcowe i wiertła.