Kontakt

Racks and Rolls Europe Sp. z o.o. Sp. k. Stojaki do okien, wózki transportowe, lekkie konstrukcje stalowe
Kościerska 41
83-430 Stara Kiszewa

[mapa]
tel.: 514140412
e-mail: biuro@racksandrolls.pl


Stojaki do okien, wózki transportowe, palety stalowe i wiele więcej Stojaki do transportu okien Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia jak i duże liczone w tysiącach sztuk

Firma Racks and Rolls Europe Sp. z o.o. Sp. k specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju stojaków transportowych do transportu szyb, okien, drzwi i płyt. W swojej ofercie mamy również wózki transportowe,  palety stalowestojaki do segregacji , stoły montażowe  ,  regały magazynowe i innekonstrukcje stalowe. Elastycznie reagujemy  na potrzeby naszych Klientów dlatego  jesteśmy w stanie wykonać produkty o dowolnych wymiarach i parametrach.

Od 2011r rozwinęliśmy naszą markę Racks and Rolls oraz zbudowalismy ugruntowaną pozycje na rynku lekkich konstrukcji stalowych. Naszymi Klientai są zarówno małe, lokalne przesiebiorstwa jak i duze międzynarodowe korporacje. Z biegiem lat wprowadzilismy szereg nowych produktów i innowacji. Nasi Partnerzy cenią nas za dotrzymywanie terminów dostaw, wysoka jakość oferowanych produktów oraz nowoczesne standardy obsługi Klienta. 

Nasze lekkie konstrukcje stalowe posiadają certyfikat CE oraz objęte są 5 letnią gwarancją producenta.

Naszymi atutami są:

szybka odpowiedz na zapytanie ofertowe,

kompleksowa obsługa,

doradztwo techniczne,

terminowe dostawy produktów,

oferta dostosowana do potrzeb Klienta

 

Zadzwoń już dziś, a my zaprojektujemy i wykonamy każdą lekką konstrukcje stalową dopasowaną do Twoich potrzeb.