Kontakt

Elumatec Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 10
62-300 Września

[mapa]
tel.: 61 437 70 00
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06

http://www.youtube.com/channel/UC7sghpRkC5zeMX-0foJNueg


Siedziba elumatec Mühlacker-Lomersheim Zakład produkcyjny Mühlacker-Lomersheim elumatec Polska

elumatec - maszyny do produkcji okien i nie tylko

Jeden dostawca – kompleksowa oferta

Jesteśmy jedynym dostawcą, który oferuje cały wachlarz maszyn do obróbki profili z PCV i aluminium jednego producenta. Możemy w pełni wyposażyć cały zakład w najwyższej klasy park maszynowy, oferując przy tym opatentowane przez naszą firmę rozwiązania produkcji liniowej. Dzięki kompaktowej budowie naszych maszyn, możemy stopniowo dopasowywać odpowiednie urządzenia do rosnących wymagań każdego producenta okien. Dlatego też niezależnie od tego czy rozpoczynasz produkcję, chcesz rozbudować swój zakład czy też go zmodernizować, mamy rozwiązania, które indywidualnie dobieramy do Twoich potrzeb.

Nasze maszyny znajdują zastosowanie jednak nie tylko w produkcji okien, drzwi, fasad czy ogrodów zimowych lecz również w przemysłowej obróbce profili PCV, aluminiowych i stalowych. W naszym asortymencie znajdziesz piły, frezarki, zgrzewarki i oczyszczarki do PVC, zaciskarki do aluminium oraz nowoczesne centra CNC. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie od wyboru odpowiednich maszyn, przez planowanie, pomoc w pisaniu wniosków, aż po realizację. Nasze wsparcie nie kończy się jednak na zrealizowaniu projektu. Nasza oferta wychodzi ponad to…  

Maszyny i nie tylko...

Jako jedyny przedstawiciel elumatec w Polsce oferujemy poza maszynami do PCV i ALU szeroki zakres usług serwisowych. Wysoko wyspecjalizowana kadra zapewnia sprawny montaż i pomoc w dostosowaniu programów obróbczych. Nasi serwisanci prowadzą również szkolenia dla operatorów maszyn i pracowników UR, odpowiadają na wszelkie pytania, służą radą i pomocą. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom Klientów, rozbudowaliśmy dział serwisu tak, abyśmy mogli reagować na wszelkie sygnały w możliwie jak najkrótszym czasie. Mamy również specjalną ofertę na opiekę pogwarancyjną i przeglądy okresowe.

W naszej ofercie znajdują się również części zamienne. Tylko u nas możesz kupić oryginalne części i artykuły eksploatacyjne do maszyn elumatec. Prawie wszystkie artykuły jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 48h od zamówienia! Co miesiąc przygotowujemy specjalne promocje, które trafiają do szerokiego grona naszych klientów.

Jesteśmy dla Was

Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wysłuchamy Waszych opinii. Stale pracujemy nad tym, aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług była na najwyższym poziomie. O tym, że nasza praca przynosi zamierzone efekty, świadczy z jednej strony coraz większa grupa nowych klientów a z drugiej duża grupa naszych już stałych odbiorców.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie: 61 4377000 lub mailowo: biuro@elumatec.com.pl Cała oferta dostępna jest na stronie www.elumatec.pl

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!