MAR-PLAST s.c.

wpis pełny

Kontakt

MAR-PLAST s.c.
Dziekanowice 56
28-440 Działoszyce

[mapa]
tel.: 041 386 18 16
e-mail: mar-plast@mar-plast.com.pl
tel.: 0 500 111 271
e-mail: biuro@willingen.com.pl
Fax: 041 386 16 90

http://twitter.com/marplast_oknaFabryka Okien i Drzwi  MAR-PLAST z siedzibą w Dziekanowicach  działa na rynku stolarki budowlanej od 2007 r. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC i aluminium, którą oferujemy w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. W naszej ofercie  znajdziecie Państwo nie tylko okna i drzwi, ale także: rolety zewnętrzne i wewnętrzne , bramy garażowe, parapety, konstrukcje fasadowe, witryny, oraz ogrody zimowe.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami firma MAR-PLAST dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym. Posiada nowoczesny park maszynowy, oraz własny tabor samochodowy pozwalający nam sprawnie i terminowo realizować dostawy.

Wysoka jakość naszych produktów, szeroka oferta, estetyka wykonania, krótkie terminy realizacji jak również profesjonalna obsługa spowodowały nasz dynamiczny rozwój w ciągu ostatnich lat.  Obecnie nasza firma to ponad 40 zatrudnionych pracowników, blisko 40 tys. okien sprzedawanych rocznie oraz nowoczesny zakład produkcyjny.

Nasz doświadczony zespół, wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, służący fachową pomocą, jest do Państwa ciągłej dyspozycji .

     Zapraszamy do współpracy.