PAGEN SP. Z O.O.

wpis pełny

Kontakt

PAGEN SP. Z O.O.
Gnojnik 699
32-864 Gnojnik

[mapa]
tel.: +48 14 68 69 919
e-mail: biuro@pagen.pl
Fax: +48 14 68 69 960

http://www.youtube.com/channel/UClKMThlk8Q-dnBKlYj-YG4w
http://twitter.com/Pagen_OknaPAGEN z Małopolski rozpoczął swoją działalność w 1998 roku jako producent stolarki PCW. Firma została założona przez Dominika Chamioło oraz Mirosława Nowaka i do dzisiaj funkcjonuje pod ich rządem.

Od początku działalności firma produkuje okna i drzwi PCW na bazie profili Brugmann, okucia obwiedniowe dostarcza Winkhaus, natomiast niskoemisyjne szyby zespolone dostarcza Effector.

W 2006 roku Dominik Chamioło i Mirosław Nowak odebrali z rąk Prezesa firmy Brugmann – Radosława Cierpiała – nagrodę za najbardziej dynamiczny rozwój firmy.

PAGEN prowadzi sprzedaż poprzez małopolską sieć salonów firmowych pod nadzorem kierownik Moniki Żyznowskiej oraz poprzez ogólnoeuropejską sieć punktów dealerskich, dostosowując stolarkę do wymogów obowiązujących w danym kraju.

W zarządzaniu firmą nieoceniony udział posiada dyrektor handlowy Anita Kaperek, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing firmy, oraz dyrektor Michał Pyrek – od wielu lat dowodzący produkcją.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi oraz stabilnej pozycji spółka pozyskuje udziały w podmiotach, których profil działania jest zgodny z jej działalnością. Tym, co decyduje o dynamicznym rozwoju firmy, jest umiejętność bycia zawsze o krok do przodu wobec tego, co oferuje rynek. Podążanie za najnowszymi trendami oraz szeroka oferta to wyjątkowy atut na galopującym rynku stolarki budowlanej. Jako dostawca stolarki okiennej firma PAGEN koncentrować się będzie na rozwoju specyficznych, niszowych rozwiązań i technologii.

Jako jedni z pierwszych producentów na rynku Polskim podjęliśmy się produkcji okien na nowoczesnych profilach BluEvolution o wyjątkowych parametrach izolacyjności, gdzie w standardzie stosujemy szybę o współczynniku U=0,5 oraz ukryte zawiasy Winkhaus Select – opowiada nam Pani Anita Kaperek.

Dzięki dużemu doświadczeniu i nowoczesnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoferować klientom stolarkę w różnych kolorach i kształtach, zapewniając jednocześnie krótkie terminy realizacji. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera na obsługiwanych rynkach poprzez wysoką jakość produktu, fachową obsługę, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjną cenę – dodaje Pani Anita.