Kontakt

„AMEX-BĄCZEK” SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13
14-240 Susz

[mapa]
tel.: 89/ 648 69 03
e-mail: amex@amex-baczek.pl
Fax: 55/ 278 75 53

http://www.youtube.com/channel/UC4ot2voWSKmzI0TTV3sP9RQFirma Amex-Bączek jest renomowanym  producentem okien, drzwi , fasad i ogrodów zimowych. Istniejemy od 1997 roku spełniając marzenia wielu klientów w Polsce, Belgii, Niemczech, Słowacji, Szwecji , Litwie, Włoszech i innych krajach. Początki działalności naszej firmy to sprzedaż materiałów budowlanych, głównie stolarki PVC, chemii budowlanej i artykułów metalowych.  W roku 2000 systematyczny wzrost sprzedaży skłonił właścicieli firmy do podjęcia decyzji o rozpoczęciu samodzielnej produkcji stolarki PVC i Aluminium. Własna produkcja umożliwiła lepszą kontrolę nad jakością, większą rentowność oraz terminowość dostaw. Z chwilą rozpoczęcia produkcji została podjęta decyzja o rozszerzeniu sprzedaży poszerzając dystrybucję o Partnerów Handlowych. Dla polepszenia komfortu pracy, zwiększenia wydajności oraz potencjału w 2003 roku firma Amex-Bączek kupiła nowe obiekty w Falknowie koło Iławy. Teren wraz z obiektami i halami produkcyjnymi to 2600 metrów kwadratowych pod dachem. W tymże okresie współpraca z firmą Wiśniewski, która jest dostawcą bram garażowych oraz systemów ogrodzeniowych uległa intensyfikacji co skutkowało tym, iż w roku 2001 firma Amex-Bączek stała się Składem Fabrycznym firmy Wiśniowski.                                            

Na wysoką jakość naszych produktów wpływa wykwalifikowana i doświadczona kadra. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy stanowią kadrę doskonale współpracujących ze sobą profesjonalistów.                                                                            

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie monitorujemy rynek i natychmiast reagujemy na jego potrzeby, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, a  także  ciągle  udoskonalamy  naszą  ofertę produktów.

Zapraszamy do współpracy