DOMEL Sp. z o.o.

wpis pełny

Kontakt

DOMEL Sp. z o.o.
Ul. Akademicka 4
18-400 Łomża

[mapa]
tel.: 086 215 66 88
e-mail: domel@domel.pl
Fax: 086 215 66 88

http://www.youtube.com/user/DomelLomza23Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji w branży stolarki otworowej. Produkujemy okna i drzwi od kilkunastu lat. Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w latach 90-tych. Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych okien z PVC i Aluminium. Oferujemy także dodatki okienne, drzwi PCV i Aluminium oraz moskitiery. Działalność prowadzimy na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze systemy są ekologiczne, energooszczędne i długowieczne, a usługi montażowo – serwisowe realizowane zgodnie z najwyższymi standardami uwzględniających indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas okna spełniają najnowsze, rygorystyczne normy europejskie i międzynarodowe. Posiadamy niezbędne świadectwa, atesty i aprobaty stwierdzające wysoką jakość naszych wyrobów.

Wysokiej jakości surowce, zaawansowane technologicznie maszyny, wykwalifikowana kadra produkcyjna oraz fachowy doświadczony personel handlowy to nasz przepis na osiągnięcie sukcesu i zdobycie wysokiej pozycji na rynku.

Naszą Misją jest tworzenie okien spełniających oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.