Kontakt

STOLBUD WŁOSZCZOWA / Grupa Koronea
Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa

[mapa]
tel.: 41 38 82 350
e-mail: info@stolbud.pl

http://www.youtube.com/user/StolbudWloszczowa


Zdjęcie firmy Stolbud Włoszczowa S.A. Zdjęcie firmy Stolbud Pszczyna S.A.

50 lat doświadczenia w produkcji okien i drzwi zobowiązuje nas do podtrzymywania tych wartości, które są najcenniejsze dla firmy – gwarancji jakości i silnej marki. Równocześnie podążamy z duchem czasu – jesteśmy nowocześni i innowacyjni, a naszą wizytówką są okna i drzwi w klasie Premium.

Produkcja okien i drzwi odbywa się we Włoszczowie i Pszczynie, w dwóch zakładach wyposażonych w najnowocześniejsze linie produkcyjne. Ponad 400 osobowa, wykwalifikowana kadra pracownicza dostarcza na rynek wysokiej jakości okna drewniane, PVC, aluminiowe w czterech liniach produktowych: Bronze, Silver, Gold, Platinium oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne. Tak bogata i zróżnicowana oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby nieomal każdego klienta, zarówno w Polsce, jak i za granicą: w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design – nasze produkty wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie.

Własny tartak sprawia, że jesteśmy spokojni o jakość używanego do produkcji surowca. Zaawansowana technologia oraz myśl twórcza pozwalają nam produkować okna i drzwi o doskonałych parametrach technicznych i wysokich walorach użytkowych.

Jakość produktów Stolbud Włoszczowa S.A. potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-180001. Wszystkie wyroby posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym.

Stolbud Pszczyna S.A. posiada wdrożony w 2002 roku i certyfikowany przez Lloyd’s Register Quality Assurance Limited System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Wysoko wykwalifikowana załoga oraz kadra kierownicza stanowią gwarancję produkcji stolarki na najwyższym poziomie.

Obie firmy Stolbud Włoszczowa S.A. oraz Stolbud Pszczyna S.A. należą do Grupy Koronea - spółki biznesowej działającej w sektorze elektroenergetycznym i budowlanym.