DAKO Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DAKO Sp. z o.o.
Al. Piłsudskiego 88
33-300 Nowy Sącz

[mapa]
tel.: 018 4492800
e-mail: biuro@dako.eu
Fax: 018 4492888

http://www.youtube.com/user/firmadako

DAKO Sp. z o.o.

 

 

 

DAKO to długa historia innowacji, których celem jest zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie się do jego oczekiwań. W wizję firmy wpisany jest nieustanny rozwój oraz kompleksowe podejście do oferty. Od 1994 roku DAKO produkuje wysokiej klasy stolarkę z PVC, drewna i aluminium  nieustannie poszerzając ofertę i dostosowując ją do zmieniających się wymagań klientów. Ponad 22 lata działalności na rynku to czas dynamicznego rozwoju, nieustannych inwestycji oraz stałego dążenia do technicznej perfekcji.  Firma dba o jakość i precyzję wykonania produktów, modernizując proces produkcji wraz z rozwojem nowoczesnych technologii. Innowacyjny park technologiczny o powierzchni 20 000 m² obejmuje dwie hale produkcyjne, laboratorium badawcze, malarnię proszkową i okleiniarkę. Jest wyposażony między innymi w nowoczesne piły i zgrzewarki do profili PVC, precyzyjne piły, frezarki i obrabiarki do drewna, w pełni zautomatyzowaną, unikatową linię SAC oraz najnowszej generacji centrum obróbcze do aluminium. Prawidłową realizację zamówień zapewnia elektroniczny obieg zleceń oraz numeryczne sterowanie maszynami. Nowoczesne rozwiązania logistyczne zapewniają klientom DAKO szybką, niezawodną i bezpieczną dostawę zamówionych produktów. Rozbudowana flota żółto-niebieskich ciężarówek kursuje regularnie po całej Europie, korzystając ze wsparcia innowacyjnego systemu monitorowania transportów i powiadomień SMS, gwarantującego pełną kontrolę i sprawny przepływ informacji. Standardem logistycznym są również windy oraz wózki rozładunkowe pozwalające na wygodny i bezpieczny wyładunek produktów DAKO.Systematyczne wzrosty sprzedaży zaowocowały dalszą rozbudową infrastruktury produkcyjnej DAKO - nowo powstający budynek zostanie oddany do użytku na wiosnę 2017 roku i zapewni dodatkowe 5 200 m² powierzchni. Firma zatrudnia ponad pół tysiąca pracowników i stale podnosi kwalifikacje kadry. 

 

 


Co jest dla nas ważne?

 

 

  • Sukcesywne poszerzanie oferty
  • Jakość i precyzja wykonania naszych produktów
  • Solidne i wiarygodne partnerstwo
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Inwestycje w rozwój firmy

 

 

Z produktów DAKO na co dzień korzystają między innymi mieszkańcy nowoczesnej i egzotycznej Japonii, historycznych stolic Europy, dalekiej Północy oraz gorących rejonów Ameryki Południowej.

Miarą sukcesu DAKO są miliony sprzedanych okien, drzwi, bram i rolet oraz szerokie grono zadowolonych klientów z całego świata.