Vertex S.A.

pakiet medialny

Kontakt

Vertex S.A.
ul. E. Orzeszkowej 26
43-502 Czechowice-Dziedzice

[mapa]
tel.: 32 214 53 30
e-mail: marketing@vertex.pl
Fax: 32 214 53 31

Rolety rzymskie Plisy okienne Rolety

Firma Vertex S.A. to polski producent rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, rolet rzymskich, żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnianych, żaluzji pionowych, paneli japońskich, plis okiennych, rolet typu screen, żaluzji fasadowych, bram garażowych, markiz, pergoli i moskitier. Customizacja produktów oraz zdolność do szybkiego i skutecznego działania jest podstawą do realizacji celów i sukcesu Vertex. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie odbywać się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy żaluzji oraz rolet wewnętrznych zbudowane w oparciu o własne systemy konstrukcyjne, przy wykorzystaniu tkanin od światowych dostawców. Katalogi materiałów zawierają kolory i wzory wyselekcjonowane przez naszych specjalistów na bazie wieloletniego doświadczenia i aktualnych trendów. Nowoczesne procesy produkcyjne, inwestycje w park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie pozwalają zaoferować produkty, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Poza stałą ofertą, jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami poszukującymi produktów dedykowanych.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Odbiorcy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty, co potwierdza fakt wieloletniej współpracy z większością naszych Klientów na rynku polskim, jak również na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami internetowymi, montażystami osłon okiennych, deweloperami oraz architektami i projektantami. Zapewniamy dogodne oraz partnerskie warunki.

Zapraszamy do współpracy.