Okpol Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Okpol Sp. z o.o.
Topolowa 24
49-318 Skarbimierz - Osiedle

[mapa]
tel.: +48 77 404 66 77
e-mail: okpol@okpol.pl
Fax: +48 77 411 57 34

http://www.youtube.com/channel/UCtjVf14K2LNf29alqYglOIA
http://twitter.com/okpol11


Okpol Sp. z o.o.

OKPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzu-Osiedle powstał w 1991 roku i jest w 100% firmą z polskim kapitałem. Podstawowa działalność to produkcja i sprzedaż okien do poddaszy wraz z akcesoriami oraz wyłazów kominiarskich. 


Swoją strategię OKPOL opiera na jakości i innowacyjności oraz nieustannym udoskonalaniu procesów produkcyjnych w oparciu o najnowocześniejsze trendy techniczne. Potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów OKPOL są między innymi zdobyte certyfikaty, przyznanie prawa do oznaczenia produktów “OKNA DO PODDASZY Z SZYBĄ SAMOCZYSZCZĄCĄ” godłem "NAJLEPSZE W POLSCE", zdobycie złotego medalu na Międzynarodowych Targach BUDMA za okno PERFECT i PERFECT PLUS, które otrzymały również tytuł "PRODUKTU PRZYJAZNEGO DLA MOJEGO DOMU".  


Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze czego dowodem jest zadowolenie klientów. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie, spełniający jego indywidualne oczekiwania i wymagania. Produkty OKPOL trafiają na dachy w całej Polsce i do ponad 20 innych krajów.