OKNO-POL Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

OKNO-POL Sp. z o.o.
Mników 402A
32-084 Morawica

[mapa]
tel.: +48 12 25 62 800
e-mail: biuro@okno-pol.pl
Fax: +48 12 25 62 801

http://www.youtube.com/channel/UCLKzqwW4sD4qQZOLjSSxWxw
https://www.facebook.com/OknopolKrakow1/


Salon sprzedaży Hala produkcyjna nr 1 Hala produkcyjna nr 2

OKNO-POL sp. z o.o. został założony w 2000 roku przez ludzi, którzy przez lata byli związani z branżą stolarki okiennej. Jako cel postawili sobie zbudowanie przedsiębiorstwa ukierunkowanego na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów.

Zakład produkcyjny firmy OKNO-POL mieści się w podkrakowskim Mnikowie. O zadowolenie naszych klientów dba starannie wykształcona i doświadczona kadra, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Dzięki jej profesjonalizmowi i umiejętnościom jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości tak renomowanych firm jak Kömmerling(profile PCV), Roto(okucia) czy Press-Glas(szyby zespolone).

Ściśle przestrzegamy norm i standardów wykorzystywanych przez nas systemów. Proces produkcji jest objęty ciągłym monitoringiem specjalistów firmy Kömmerling.

Pracujemy wyłącznie w oparciu o nowoczesne linie uznanych firm - Urban, Haffner GmbH i Rotox GmbH, gwarantujące powtarzalną wysoką jakość.

 Najwyższa jakość produktów, ich elegancja oraz wieloletnia funkcjonalność, trwałość i komfort użytkowania - to cechy, na których opieramy działalność firmy.

W ciągu 10 lat istnienia naszym produktom zaufało ponad 200 tysięcy klientów. Nie zawiedli się.