REDAN Fabryka Okien

pakiet medialny

Kontakt

REDAN Fabryka Okien
ul. Młyńska 11A
78-320 Połczyn Zdrój

[mapa]
tel.: 094 3664900
e-mail: redan@redan.pl
Fax: 094 3664901

http://www.youtube.com/channel/UCtl_OUCfJ3fqIkp43e3KxOA


REDAN Fabryka Okien

Fabryka Okien "REDAN"

 

Podstawą działalności firmy REDAN  jest produkcja okien i drzwi PVC  i aluminium w oparciu o renomowane systemy profili renomowanych producentów, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa , możemy zagwarantować Państwu ogromną wiedzę na temat profili, wykorzystaną w każdym produkowanym oknie na Waszą korzyść. Niezależnie od tego, czy szukacie okien do mieszkania czy domu, do kamienicy czy bloków, domów jednorodzinnych czy biurowców, w wymarzonym kształcie i kolorze – możemy zaoferować produkty doskonałej jakości, wyróżniające się na rynku. Nasi kompetentni sprzedawcy służą pomocą w wyborze najlepszego dla Was rozwiązania.

ZALETY OKIEN REDAN:

Jakość - Jednym z głównych zadań, które przed sobą postawiliśmy jest osiągnięcie doskonałej jakości produktów sygnowanych marką REDAN. Nasze wyroby charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami cieplnymi i akustycznymi. Zapobiegają też nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Jakość w naszym przypadku ma ogromne znaczenie i jest potwierdzona atestami, aprobatami technicznymi i certyfikatami. Dzięki stałej kontroli produkcji, możemy Państwu gwarantować aż 5-letnią gwarancję.

Czas realizacji – zaraz po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do realizacji zlecenia, dysponujemy bardzo dużym zespołem pracowników i nowoczesnym parkiem maszynowym, a produkcja odbywa się w nowo wybudowanym zakładzie. Nasze  możliwości produkcyjne to około 7 tysięcy okien i drzwi miesięcznie. Dzięki tym udogodnieniom połączyliśmy niezaprzeczalną jakość okien z krótkim czasem realizacji zleceń.

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI:

Rozpoczynając produkcję okien w 2000 roku uznaliśmy, że sukces i satysfakcję osiągniemy tylko wtedy, gdy uda się nam połączyć przystępną cenę, krótki czas realizacji z bezkompromisową jakością. Patrząc na dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa jesteśmy przekonani, że się nam to udało. Naszymi dostawcami są wyłącznie renomowane firmy o potwierdzonej jakości oferowanych rozwiązań. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany cykl produkcji zapewnia powtarzalną jakość produktów oraz krótkie terminy realizacji. Ścisła współpraca z naszymi partnerami oraz wymiana doświadczeń gwarantuje wysoki poziom stosowanych przez nas rozwiązań oraz wprowadzanie ulepszeń technicznych. Bogata oferta okien PVC spełniających wszelkie europejskie standardy z pewnością zadowoli najbardziej wymagających odbiorców.

Nasze okna z powodzeniem znajdują nabywców w północno-zachodniej Polsce a także w: Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Belgii, Holandii ,Francji czy we Włoszech.

Szczególne powody do zadowolenia daje nam fakt, że większość Klientów trafia do nas z polecenia lub wcześniej korzystała z naszych usług. Nasze codzienne wysiłki zostały zauważone również przez niezależne instytucje branżowe, renomowane wydawnictwa oraz władze samorządowe, co znalazło wyraz w wielu nagrodach otrzymanych przez nasze przedsiębiorstwo. Dopinguje to właścicieli i załogę do jeszcze większych starań w umacnianiu renomy i pozycji produktów sygnowanych marką REDAN.

RÓŻNORODNOŚĆ PRODUKTÓW W NAJLEPSZEJ KLASIE:

Wymagania odnośnie możliwości realizacji idei i życzeń projektantów i inwestorów są tak różne, jak różne są obiekty które powstają. Kompetentny partner potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Firma REDAN oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien aż po wysoko specjalistyczne okna do domów pasywnych. Czy jest to nowy budynek, czy też renowacja, innowacyjne rozwiązania systemowe REDAN są silnym atutem Państwa obiektu. Nie tylko klienci indywidualni potrafią dostrzec jakość naszych wyrobów, lecz także duże firmy budowlane, deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe, które często korzystają z naszych usług.