Kontakt

BROS Producent Okien i Drzwi PCV i Aluminium
ul. Przemysłowa 8a
64-320 Buk

[mapa]
tel.: 061 8940007
e-mail: marek@bros.poznan.pl, biuro@bros.poznan.pl,
tel.: 61 894 92 67
tel.: 606-218-524
Fax: 61 814 99 18

https://www.facebook.com/Bros.poznan/


BROS Producent Okien i Drzwi PCV i Aluminium

BROS jest znanym producentem okien i drzwi balkonowych, działającym na rynku od 2000 roku. Doskonała znajomość branży i aktualnych potrzeb rynku pozwala nam na wykonawstwo okien energooszczędnych i nowoczesnych. Zajmujemy się sprzedażą drzwi PCV oraz produkcją okien PCV i okien aluminiowych, która odbywa się przy użyciu energooszczędnych profili renomowanych firm SALAMANDER i BLUEVOLUTION, z całą gamą produktów występujących jeszcze do końca 2015 r. pod nazwą BRUGMANN. Do naszych produktów stosujemy okucia firmy MACO.

Zajmujemy się także produkcją wszelkich systemów aluminiowych przy użyciu profili włoskiej firmy PONZIO.

Nowością jest stolarka przeciwpożarowa oparta na systemie aluminiowym PONZIO.

Dobrze prosperująca współpraca z przedsiębiorstwami zarówno z województwa wielkopolskiego, jak i dalszych regionów kraju oraz z zagranicy zaowocowała powiększeniem parku maszynowego, a dokładnie jego rozbudowaniem o najwyższej jakości centrum obróbcze CNC.

Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, dlatego staramy się podnosić jakość usług świadczonych na rzecz naszych partnerów handlowych.

Bezpieczeństwo jest podstawowym wymaganiem, do którego przywiązujemy szczególną uwagę. Istnieją rzeczy, przed którymi szczególnie chcemy być chronieni: hałas, włamanie, złe warunki atmosferyczne. Nasze produkty charakteryzujące się wysokim współczynnikiem izolacyjności są w stanie Państwu to zapewnić.