Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrzewane
nieogrzewane
łukowe, nietypowe
szklarnie
zabudowy basenów
dachy do ogrodów zimowych
fasady
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Ogród zimowy

Ogród zimowy

MAR-PLAST s.c.
Więcej informacji o firmie MAR-PLAST

Ogród zimowy obecnie cieszy się  coraz większą popularnością w Polsce. Jest to nie tylko atrakcyjny sposób na zwiększenie powierzchni użytkowej budynku, ale również sposób na poprawienie jego  bilansu energetycznego. Różnorodność rozwiązań i konstrukcji pozwala na zaprojektowanie i montaż ogrodu zimowego według indywidualnych upodobań klienta. Rodzaj aranżacji zależy od koncepcji, powierzchni pomieszczenia oraz potrzeb.

Najczęściej spotykanym materiałem stosowanym do wykonania konstrukcji ogrodów zimowych jest aluminium:  materiał dość lekki, łatwy w montażu i konserwacji, odporny na korozję. Szkielety aluminiowe cechuje duża szczelność i łatwość w kształtowaniu (można stworzyć konstrukcje o dość skomplikowanych bryłach). Dodatkowo możliwe jest użycie profili aluminiowych z przekładkami termoizolacyjnymi, co daje wysoki poziom izolacji cieplnej – jest to rozwiązanie doskonałe do ogrodów zimowych, które mają mieć zastosowanie całoroczne i stanowić formę powiększenia powierzchni mieszkalnej.

Systemy zadaszeń stosowane w ogrodach zimowych marki Willingen przystosowane są do użycia wypełnień z poliwęglanu komorowego, jak i szkła zespolonego zapewniając wymaganą izolację termiczną. Systemowe rozwiązania zadaszeń ogrodów zimowych ograniczają do minimum stosowanie obróbek blacharskich. Występuje kilka rodzajów listew maskujących: proste, zaokrąglone jak i renowacyjne. Istnieje możliwość instalowania, zarówno nad, jak i pod rynnami, profili i elementów ornamentowych (ozdobne grzebienie, ściągi konstrukcyjne, obudowy rur spustowych).

Naszym celem jest dostarczanie Ogrodów Zimowych, które spełniają nie tylko wymogi techniczno-jakościowe, ale i również estetyczne, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta.

Aby te warunki spełnić, wybraliśmy do współpracy tylko sprawdzone, uznane i doświadczone firmy. Dzięki temu materiały z których konstruujemy i budujemy ogrody zimowe, są wysokiej jakości oraz opierają się o sprawdzone rozwiązania.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając  się sprostać jego wymaganiom oraz oczekiwaniom. Naszym zadaniem jest zrozumienie potrzeb klienta i dopasowanie rozwiązań technicznych, tak aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący.


Zapytaj o produkt

MAR-PLAST s.c. Inne produkty z tej kategorii

System pergol aluminiowych Willingen

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Ogrzewane ogrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimowe na profilu VISOGLIDEOgrody Zimowe Załanowski Henryk