Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrzewane
nieogrzewane
łukowe, nietypowe
szklarnie
zabudowy basenów
dachy do ogrodów zimowych
fasady
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
szkło
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
PONZIO PF 152 WG

PONZIO PF 152 WG

ALUJOINER Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie ALU JOINER

System przeznaczony jest do budowania ogrodów zimowych i innych konstrukcji przestrzennych. Konstrukcja połaci dachowej systemu może być wykonana z zastosowaniem kształtowników fasadowych wykorzystywanych w systemie NT152 lub na bazie kształtowników systemowych NT152WG odwróconych krokwi. Całość zbudowana może być na słupkach fasadowych, słupkach z systemów okienno-drzwiowych, jak również na systemowych słupkach wzmocnionych NT152WG. System krokwi dachowych umożliwia zastosowanie standardowych listew przyszybowych z systemów okienno-drzwiowych. Połączenie krokwi z ryglami odbywa się identycznie jak w przypadku systemu fasadowego NT152. Elementy połaci dachowej mocowane są za pomocą połączenia zawiasowego na belce przyściennej oraz za pomocą złączek systemowych na belce okapu z systemową rynną okapu. System dachu jest w pełni kompatybilny z dostępnymi w ofercie Ponzio systemami przesuwnymi i okienno-drzwiowymi.

Cechy charakterystyczne systemu:
Pozwala na łączenie profili systemu NT 152WG z pozostałymi systemami okienno-drzwiowymi: m.in. PT52, NT 60, NT 68, PE 78, SLIDING 900, SLIDING 1200TT – umożliwia tworzenie bardzo złożonych i skomplikowanych konstrukcji (zastosowany w elementach belki okapu i belki przyściennej system „przegubowy” pozwala na obrót płaszczyzny dachu w granicach od 7 do 45 stopni pochylenia względem poziomu) – zastosowane rozwiązania ułatwiają prefabrykację profil.


Zapytaj o produkt

ALUJOINER Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

BLYWEERT – HELIOS BLYWEERT – ATLAS REYNAERS PR100 REYNAERS TR 200 REYNAERS CR 120

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

ogród zimowy ALIVER 600Ogrody zimoweOgrody ZimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrzewane ogrody zimoweOgrody zimowe na profilu VISOGLIDEOgrody Zimowe Załanowski Henryk