Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrzewane
nieogrzewane
łukowe, nietypowe
szklarnie
zabudowy basenów
dachy do ogrodów zimowych
fasady
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

AL-TECH Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie AL-TECH

Ogród zimowy to nie tylko stały i bliski kontakt z naturą i krajobrazem, ale także efektowne powiększenie przestrzeni mieszkalnej i podniesienie prestiżu. Ich rosnąca popularność to efekt funkcjonalności, elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu, który nadają budynkowi. Tego typu konstrukcje pozwalają na osiągnięcie doskonałego nasłonecznienia i zbudowanie przyjaznej przestrzeni, poprawiającej komfort życia domowników.

Zastosowanie w oferowanych przez AL-TECH innowacyjnych rozwiązań technicznych, umożliwiło połączenie tych walorów z wysoką izolacją termiczną i odpornością na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu ogród zimowy nie jest pomieszczeniem wykorzystywanym sezonowo – stanowi integralną część domu przez cały rok.

Konstrukcje ogrodów zimowych AL-TECH Sp. z o.o. cechują się solidności i trwałością, przy równoczesnej łatwości montażu i szerokim zakresie możliwych zastosowań.


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

System ogrodów zimowych MB-WG60Aliver 1000, 2000+ (ogrody zimowe, zadaszenia)Ogrody zimoweOgrzewane ogrody zimoweOgrody zimoweOgrody Zimowe Załanowski HenrykOGRODY ZIMOWE