Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrzewane
nieogrzewane
łukowe, nietypowe
szklarnie
zabudowy basenów
dachy do ogrodów zimowych
fasady
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

OKNO-POL Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie OKNO-POL

Ogrody zimowe

Ogród zimowy to nie tylko stały i bliski kontakt z naturą i krajobrazem, ale także efektowne powiększenie przestrzeni mieszkalnej i podniesienie prestiżu. Ich rosnąca popularność to efekt funkcjonalności, elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu, który nadają budynkowi. Tego typu konstrukcje pozwalają na osiągnięcie doskonałego nasłonecznienia i zbudowanie przyjaznej przestrzeni, poprawiającej komfort życia domowników.

Zastosowanie w wyrobach oferowanych przez Okno-Pol Kraków innowacyjnych rozwiązań technicznych, umożliwiło połączenie tych walorów z wysoką izolacją termiczną i odpornością na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu ogród zimowy nie jest pomieszczeniem wykorzystywanym sezonowo – stanowi integralną część domu przez cały rok.

Konstrukcje ogrodów zimowych Okno-Pol Kraków cechują się solidności i trwałością, przy równoczesnej łatwości montażu i szerokim zakresie możliwych zastosowań.

Do ich produkcji wykorzystujemy systemy TS SYSTEM serii Veranda oraz systemy Aliplast Aliver.

 

TS SYSTEM serii Veranda

  • System oparty jest na trzykomorowych profilach, które mogą być łączone ze wszystkimi obecnymi na rynku modelami okien i drzwi z PCV, aluminium i drewna.
  • W systemie stosuje się rynnę statyczną o nośności do 5 metrów pomiędzy słupami oraz elementy nośne (krokwie) do 6 metrów głębokości bez podparcia.
  • Rozpiętość wysokości krokwi dachowych zawiera się w przedziale od 75 do 115 mm.
  • Współczynnik przenikania ciepła U = 1,4-2,5 W/m2K.
  • Pochylenie dachu - do 45°.

Aliplast Aliver

W systemach stosuje się krokwie pośrednie i skrajne pozwalające na płynne łączenie ze ścianami pionowymi. Przegubowe połączenie w kalenicy i okapie umożliwia regulowanie kąta pochylenia dachu w przedziale od 5 do 45. Rozpiętości elementów nośnych zależą od rozstawu krokwi oraz stref obciążenia wiatrem i śniegiem. Konstrukcje mogą być dodatkowo wzmacniane profilami aluminiowymi lub stalowymi.


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

MB-WG60Ogrody Zimowe Załanowski HenrykOGRODY ZIMOWEOGRODY ZIMOWEAliver 1000, 2000+ (ogrody zimowe, zadaszenia)Ogrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimowe