Centrum wyszukiwania

fasady, ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrzewane
nieogrzewane
łukowe, nietypowe
szklarnie
zabudowy basenów
dachy do ogrodów zimowych
fasady
systemy solarne
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
OGRODY ZIMOWE

OGRODY ZIMOWE

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie OKNOPLAST

Sprawią, że niezależnie od pory roku, każdego dnia możliwe będzie obcowanie z naturą bez wychodzenia z domu. Ogród zimowy uczyni dom wyjątkowym miejscem relaksu, korzystnie wpływając na samopoczucie poprzez zwiększony kontakt ze światłem.

Jedną z najważniejszych kwestii podczas projektowania ogrodu zimowego jest właściwe opracowanie konstrukcji ścian i dachu. Wykonanie ogrodu zimowego z aluminium gwarantuje odporność na działanie wiatru oraz utrzymanie ciężaru śniegu zalegającego na dachu w zimie. Zapewnią ją najwyższej jakości systemy dachów aluminiowych. W ich przypadku istnieje możliwość zastosowania dowolnych konstrukcji PVC i ALU, w tym drzwi HST, PSK i harmonijkowych, w roli ścian pionowych.
Niezwykle istotny jest także wybór odpowiednich szyb. W zależności od pory roku, właściwie dobrane szyby sprzyjają utrzymaniu ciepła w ogrodzie lub nie dopuszczają do nadmiernego ogrzania się jego wnętrza. Konstrukcja wraz z szybami narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zmiany temperatury, wiatr, deszcz oraz śnieg i w związku z tym powinna mieć wysoki poziom szczelności.
Dla podniesienia komfortu użytkowania ogrodów zimowych, warto wzbogacić je w kilka funkcjonalnych elementów dodatkowych. Właściwą wilgotność powietrza bez konieczności uchylania okien uzyskamy dzięki działającym automatycznie nawiewnikom. Natomiast ochronę przed włamaniem, ciszę i przyjemny cień w upalne dni zapewnią odpowiednio dobrane rolety zewnętrzne.


Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

System pergol aluminiowych WillingenOgród zimowyOgrody Zimowe Załanowski HenrykPrzykładowe konstrukcje ogrodówPergola LIGHTOgrody zimoweALIVER 100, 400, 600