Centrum wyszukiwania

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
automatyczne
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
specjalne
akustyczne
dodatkowe wyposażenie
usługi
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
HST BASIC

HST BASIC

AdamS Sp. z o.o. Sp.k
Więcej informacji o firmie ADAMS

Drzwi unoszono-przesuwne HST Basic o głębokości zabudowy skrzydeł 85 mm i ościeża 197 mm zostały stworzone z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni.

Drzwi unoszono-przesuwne HST spełniają trzy najbardziej oczekiwane przez klientów kryteria:

SZCZELNOŚĆ - system oparty o profil wiodącej na rynku marki Aluplast jest jednym z najbardziej nieprzepuszczalnych rozwiązań w swojej klasie. Podczas badań szczelności osiągnął doskonały wynik – klasę 8A (450 Pa). Dzięki temu nawet podczas najbardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych, HST znakomicie wywiążą się ze swojego zadania.

TERMOIZOLACYJNOŚĆ - przy zastosowaniu głębokiej zabudowy skrzydeł możemy użyć bardzo „ciepłych” pakietów szybowych (Ug 0,5 lub 0,6 W/m2K), dzięki którym osiągamy doskonałą termoizolacyjność cieplną. W zależności od Państwa potrzeb możemy wykonać drzwi unoszono-przesuwne HST w wersji Basic, która jest skierowana do tych wszystkich, którzy chcą pogodzić świetne parametry okna z akceptowalnym poziomem inwestycji.

DUŻE GABARYTY - HST Basic spełniają również kolejne zapotrzebowanie rynku budowlanego, pozwalając na budowę okien w tej klasie o wymiarach maksymalnych dla szerokości 6000 mm i wysokości 2500mm. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu zaproponować wykonanie tych okien w każdym dostępnym kolorze, niezależnie od systemu okiennego, na jaki się Państwo zdecydujecie korzystając z naszej oferty.

Drzwi unoszono-przesuwne HST mogą występować w co najmniej kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych.


Zapytaj o produkt

AdamS Sp. z o.o. Sp.k Inne produkty z tej kategorii

HST PASSIV VEKA HST SL 82 HST PASSIV CORNER VIEW SLIDING 600 SLIDING 900 TT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Drzwi podnoszono-przesuwne MS iD DesignSystem DP 150TAliplast UltraglideDrzwi tarasowe HSHS PlatinumDrzwi tarasowe PSK i PSK-ZSystemy przesuwne - Chowany w ścianęDrzwi tarasowe odstawno-przesuwne PVC PASHS SilverHST podnośno-przesuwneDrzwi aluminiowe przesuwne na systemie NT 50