Centrum wyszukiwania

drzwi
rodzaje drzwi
wewnętrzne
zewnętrzne
balkonowe / przesuwne / składane
harmonijkowe
antywłamaniowe
przeciwpożarowe
automatyczne
szklane
dymoszczelne
chłodnicze
specjalne
akustyczne
dodatkowe wyposażenie
usługi
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
duoPort SK

duoPort SK

PAGEN SP. Z O.O.
Więcej informacji o firmie PAGEN
System uchylno-przesuwny
Nowoczesna architektura stawia na okna wielkoformatowe, które spełniają wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komfortu, estetyki i energooszczędności. Odpowiedzią firmy Pagen jest komfortowy system uchylno-przesuwny duoPort SK do dużych przeszkleń, zgodny z najnowszymi trendami.
System okuć duoPort SK pozwala przesuwać i uchylać konstrukcje z PVC. Zapewnia komfort i funkcjonalność, nie absorbując przestrzeni mieszkalnej.
Komfort obsługi, niezawodne rozwiązania
Użytkownik okucia duoPort SK doceni wysoki komfort obsługi wyposażonej w to rozwiązanie stolarki, płynność działania i możliwość podwyższenia odporności na włamanie. Bardzo stabilne wózki jezdne z rolkami o średnicy 28 mm dbają o płynne i bezszmerowe przesuwanie skrzydeł. Zintegrowane szczotki czyszczące szyny jezdne zwiększają niezawodność funkcjonowania okucia, a niski próg ułatwia użytkownikom wychodzenie na taras.

Zapytaj o produkt

PAGEN SP. Z O.O. Inne produkty z tej kategorii

Visioglide SLIDING SL 600 SLIDING 1200 TT SLIDING SL 1600 TT Ultraglide duoPort PAS HST HST TermoSlide

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Drzwi uchylno-przesuwne HKSDrzwi tarasowe BlueLine HSTBlueHS PlatinumSUPERGLIDEDrzwi Przesuwne Abakus HSDrzwi tarasowe typu HSSLIDING 600PANORAMA HST (podnoszono-przesuwne)PVC HSTPrzesuwne naścienneDRZWI TARASOWEDrzwi uchylno-przesuwne (PSK)Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PVC/ALU HKSDrzwi przesuwne HST