Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

ORGADATA East Europe Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie ORGADATA

 

KKP od firmy Soft-Ing Team umożliwia łatwe tworzenie konstrukcji ogrodów zimo­wych w dowolnych wariantach. W ramach licencji użyt­kownik otrzymuje dostęp do bazy danych wybranego pro­ducenta systemów aluminiowych. Program ten, oprócz modułu konstrukcyjnego, ma możliwość zapisu dowolnych konstrukcji jako pozycji w bibliotece. Dzięki czemu wyceny ogrodów zimowych mogą być robione przez oferentów wycenia­jących na co dzień stolarkę otworową bez konieczności organizacji długotrwałych i wyczerpujących szkoleń.

Pro­gram może również pracować w sieci. Gdy klient zdecyduje się na realizację wybranego ogrodu zimowego, producent może łatwo i szybko stwo­rzyć w programie dokumentację produkcyjną, zestawienie profili akcesoriów i okuć, czy niezbędną dokumentację CAD. Dostępna jest opcja przesyłania danych z programu bezpośrednio na maszyny CNC.

Program dostępny jest w dwóch wariantach – tylko do wi­zualizacji i wycen lub w wersji rozszerzonej o moduł pro­dukcyjny i obliczenia statyczne. Niezależnie od wariantu programu, użytkownik zawsze ma dostęp do modułu wizualizacji 3D tworzonych konstrukcji - mając zdjęcie budynku lub miejsca zabudowy ogrodu użytkownik może łatwo nanieść na nie konstrukcję ogrodu z uwzględnieniem perspektywy i skali.

Stwo­rzona w programie oferta obejmuje cenę, opis cech konstrukcji bryły ogrodu, jego wizualizację, zestawienie stolarki pionowej zastosowanej jako ściany. W progra­mie stolarka może być również łatwo wyceniana dzięki bezpośredniemu połączeniu programu KKP z programem LogiKal® firmy Orgadata. Wyceniane w programie Logi­Kal® konstrukcje okienne i drzwiowe są od razu widoczne w konstrukcji ogrodu zimowego.

Dzięki temu klient otrzymuje pełną wizualizację ogrodu, zaś producent gotową do użycia dokumentację wykonawczą bez ko­nieczności żmudnego jej rysowa­nia w zewnętrznych edytorach CAD. W programie można również wyceniać, i wizualizo­wać, wszystkie elementy dodatkowe takie jak: rolety, markizy, nawietrzaki, klimatyzatory itp. W programie znaj­duje się również biblioteka wizualiza­cji podłóg, kwiatów, mebli itp., to jest elementów, które użytkownik progra­mu może wykorzystać tworząc wizu­alizację dla klienta końcowego.

Program KKP jest samodzielny i do swojej pracy nie wymaga zakupu żadnego dodat­kowego oprogramowania CAD.

 
ORGADATA East Europe Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

LogiKal MES LogiKal CNC z cięciem LogiKal LogiKal 3D Geometry LogiKal CNC LogiKal Obróbki LogiKal Złącze CAD 2D LogiKal CAD-SUITE 2D LogiKal

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

WH DesignerKalkulator Uw Uni_LinkA+W EnterpriseArchimedeKalkulator Rw obliczenia izolacyjność akustycznej okien.DEALER MANAGERA+W CANTOR ERPModuł Integracji SYMFONIA WH-OKNAA+W Defect Optimizer