Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
A+W CANTOR DEALER

A+W CANTOR DEALER

A+W Software Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie A+W Software

 

Zapewnij swoim klientom bezpieczne narzędzie do wprowadzania ofert i zamówień z programem CANTOR w wersji dealerskiej.

 

Zawsze na bieżąco

 

Po skonfigurowaniu systemu zawiera on całą gamę twoich produktów (lub ich wybrany zakres) razem z aktualnymi cennikami. Pozwala to twoim dealerom wyposażonym w ten sposób w narzędzia techniczne i handlowe lepiej promować i sprzedawać twoje produkty. Dzieki łatwej aktualizacji systemu online masz pewność, że twoi dealerzy mają zawsze dostęp do najnowszych produktów a ich wyceny są wykonywane na prawidłowych warunkach.

Bezpieczeństwo się opłaca

 

Dealerzy moga wprowadzać oferty i zamówienia bezpośrednio do systemu. Wszystkie pozycje są poddawane tym samym rygorystycznym testom, sprawdzającym ich poprawność pod kątem technicznym i handlowym, jak w przypadku głównego system ERP. Zamówienia są transferowane online do systemu głównego producenta eliminując tym samym konieczność wprowadzania zamówienia po raz drugi oraz zapewniając, że tylko sprawdzone jednostki są produkowane i wysyłane do klienta.

Podstawowa zaletą komunikacji między systemem producenta a systemem dealera jest fakt, że zarówno ty, jak i klient macie pełen dostęp do wszystkich istotnych informacji. Portal online pozwala twoim dealerom na sprawdzanie na żywo statusów konkretnych zleceń i umożliwia efektywne planowanie własnych ekip montażowych.

 

Funkcjonalności programu CANTOR pozwalają również twojemu dealerowi na konfiguracje w systemie swoich własnych produktów. Oprócz tego możesz zawsze korzystać z narzędzi lojalnościowych dostępnych w programie, co zwiększy zadowolenie twoich klientów jeszcze bardziej. 
A+W Software Polska Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

A+W CANTOR CIM A+W CANTOR Production A+W CANTOR ERP A+W CANTOR Software A+W Sharepoint DMS A+W Discovery A+W Logistics Optimizer A+W Stack Optimizer A+W Rack Optimizer

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

PrefXpress - Aplikacja do kontroli dostawAplikacja - Simplafaktor.plLogiKal MESDEALER MANAGERLogiKal 3D GeometryKOMPAN OKNADialock - system kontroli dostępuPrefWeb| Konfigurator online