Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
A+W Realtime Optimizer

A+W Realtime Optimizer

A+W Software Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie A+W Software

Elastyczny komputer prowadzący rozkrój

Na podstawie stałego wieloletniego postępu technicznego stosowane dziś w produkcji szkła instrumenty do planowania precyzyjnego i systemy optymalizacji dają rezultaty dobre do bardzo dobrych. Mimo to należy stwierdzić, że właśnie w obszarze rozkroju szkła ukryty jest jeszcze znaczny potencjał oszczędności. Proste systemy optymalizacji są niekiedy zbyt sztywne i nieelastyczne dla nowoczesnych przebiegów procesów produkcyjnych. Cięcie musi być wykonane tak, jak to zostało ustalone w pierwotnej optymalizacji. Partia jest niejako zasznurowana. Można jednak inaczej.

Komputer prowadzący rozkrój online A+W Realtime Optimizer umożliwia elastyczne i daleko idące ingerencje w przebiegi produkcji również po wykonanej już optymalizacji: A+W Realtime Optimizer może kojarzyć cykle, rozdzielać duże cykle i zestawiać jest na nowo. Cykle optymalizacji mogą być rozdzielane online na różne stoły do cięcia lub prowadzone inaczej

Bez problemu integrowane są zlecenia priorytetowe i szyby pęknięte. Zachowane pozostają przy tym określone kolejności odstawiania – kolejność produkcji optymalizacji bazowej nie jest zmieniana.

Płyta pozostałości: szyba z problemami, czy wartościowy materiał?

W wielu przedsiębiorstwach pod presją czasu płyty pozostałości są źle wykorzystywane w produkcji – większość surowca ląduje ostatecznie w pojemniku na stłuczkę. Obchodzenie się z płytami pozostałości jest uciążliwe i blokuje cenny czas pracy maszyny, przez co urządzenia tnące są często źle wykorzystane. Zły poziom wykorzystania doprowadza następnie do absurdu wysokie wydajności cięcia, jakie teoretycznie byłyby możliwe ze strony urządzenia tnącego.

Z pomocą programu A+W Realtime Optimizer występujące płyty pozostałości wykorzystywane są w czasie rzeczywistym a więc w bieżącym procesie cięcia, m.in. przez dodatkowe zasilanie online pękniętymi szybami.

Aby wybrać do cięcia dodatkowego pękniętą szybę wyświetlaną na monitorze, potrzebne jest jedynie jej wysterowanie, np. za pomocą pola klawiatury. W zależności od konfiguracji pęknięte szyby mogą być zgłaszane przez każde miejsce rejestracji w produkcji i włączane do dodatkowego cięcia online. Systemy zarządzania płytami pozostałości, jak HEGLA Remaster, włą- czane są optymalnie w sterowanie online, dzięki czemu można wyjątkowo efektywnie wykorzystać cenne nacięcia.

 

Z pomocą oprogramowania A+W Realtime Optimizer można podzielić przebiegi optymalizacji i przetwarzać je na różnych liniach cięcia. Również w tym przypadku kolejność odstawiania  pozostaje zachowana.

Korzyści:

▪ Nieprzerwany przepływ materiału między rozkrojem i następnymi procesami

▪ Uwzględnienie kolejności produkcji wynikającej z rezultatu precyzyjnego planowania

▪ Ograniczenie płyt pozostałości przez wypełnienie szybami ekspresowymi lub pękniętymi, lub szybami dowolnie wybranej następnej  optymalizacji

▪ Dynamiczna dodatkowa optymalizacja dowolnych szyb pękniętych

▪ Sterowanie online stołów do cięcia i wskazania obrazu łamania

  
A+W Software Polska Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

A+W CANTOR DEALER A+W CANTOR CIM A+W CANTOR Production A+W CANTOR ERP A+W CANTOR Software A+W Sharepoint DMS A+W Discovery A+W Logistics Optimizer A+W Stack Optimizer A+W Rack Optimizer

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

PrefCAM| InżynierLogiKalPrefCIM| Kierownik produkcjiKalkulator Rw obliczenia izolacyjność akustycznej okien.Uni_LinkPrefWise | Dane technologiczneProgram do projektowania ogrodów zimowych KKPWH PlanerPrefSuite| Oprogramowanie do produkcji okienProduct_BuilderGenerator Deklaracji Właściwości UżytkowychKOMPAN OKNAPrefOrganizer| Planista i koordynator w jednymInteligentne sterowanie