Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
A+W Dashboard

A+W Dashboard

A+W Software Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie A+W Software

Graficzne przedstawienie online aktualnych wskaźników i parametrów wydajności

Program A+W Dashboard przejrzyście wyświetla ważne wskaźniki decydujących miejsc produkcji i w ten sposób zapewnia przejrzystość i możliwość szybkiego  reagowania.

W czasie rzeczywistym otrzymują Państwo informację o poszczególnych obszarach produkcji, jak rozkrój, linie ISO, obróbki, wytwarzanie szkła hartowanego (ESG): Widoczny jest np. aktualny stopień wykorzystania, stan każdej maszyny, przebieg produktywności.

Program może być używany zarówno na dużych monitorach w różnych działach produkcji, jak i na terminalach mobilnych, jak smartfony, tablety lub palmtopy. Warunkiem jest posiadanie przeglądarki internetowej i dostęp do programu (adres, konto użytkownika). Wskazanie służy tym samym jako na- rzędzie monitorujące online i środek rozstrzygający, jeśli w toku zmiany roboczej zmienią się stany maszyn lub niemożliwe będzie osiągnięcie wykonywanej liczby sztuk.

Program A+W Dashboard zawiera predefiniowane wskazania, ale może też zostać indywidualnie dopasowany do danej maszyny lub działu; można łatwo stworzyć własne wskazania ekranowe. Dzięki temu mogą Państwo zachować kontrolę nad ważnymi i krytycznymi miejscami procesu produkcji i w razie potrzeby natychmiast ingerować.

Kontrola „Tu“ i „Teraz“

Do wskazania parametrów wydajności analizowane są aktualne księgowania rejestracji danych eksploatacyjnych (RDE) z ostatnich 24 godzin. W ten sposób mogą Państwo uzyskać dostęp online do wszystkich ważnych, aktualnych   wskaźników   wydajności produkcji. Razem z programem A+W Discovery mają Państwo w ten sposób nie tylko kontrolę nad danymi statystycznymi z systemu ERP i produkcji, lecz mogą teraz również analizować dane produkcyjne online i w czasie rzeczywistym.

Korzyści:

▪ Można otworzyć w każdej przeglądarce  internetowej

▪ Możliwość korzystania również przy użyciu smartfonów, tabletów i palmtopów

▪ Szybki dostęp do danych i permanentna  aktualizacja

▪ Duża gęstość informacji

▪ Efektywne przedstawienie aktualnych danych KPI z produkcji

 


 
A+W Software Polska Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

A+W CANTOR DEALER A+W CANTOR CIM A+W CANTOR Production A+W CANTOR ERP A+W CANTOR Software A+W Sharepoint DMS A+W Discovery A+W Logistics Optimizer A+W Stack Optimizer A+W Rack Optimizer

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

PrefOrganizer| Planista i koordynator w jednymKoncept okna przyszłościPrefCIM| Kierownik produkcjiArchimedePrefCAD| KonstruktorPrefWeb| Konfigurator onlineProgram do projektowania ogrodów zimowych KKP