Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
DEALER PROFESSIONAL

DEALER PROFESSIONAL

SADOWSKI SOFTWARE
Więcej informacji o firmie SADOWSKI SOFTWARE

 

Możliwość przeprowadzania takich działań, jak projektowanie, wycena i ofertowanie oraz bieżący dostęp do bazy technologicznej to czynniki szczególnie usprawniające pracę handlowca. Dealer jest programem handlowym ściśle zintegrowanym z oprogramowaniem Stolcad® Professional. Dzięki niemu, współpraca pomiędzy producentem a pośrednikiem sprzedaży realizowana jest w sposób niezwykle płynny.

 

Praca programu Dealer oparta jest na danych technologicznych uprzednio przesłanych z systemu Stolcad® Professional. Wynikają z tego obopólne korzyści:

 

Pośrednik sprzedaży

 

Ma gwarancję poprawności użytkowanej technologii, a tym samym zyskuje możliwość zaprojektowania konstrukcji, którą cechuje nie tylko atrakcyjność wizualna, lecz również technologiczna poprawność. 

 

Producent

 

Zyskuje pewność, że konstrukcje oferowane przez pośredników sprzedaży zbudowane są wyłącznie z takich elementów, które są przez niego stosowane. Dotyczy to m.in. szkła, okuć oraz profili. Jest to możliwe dzięki funkcji kontroli nad dostępnością poszczególnych elementów. Użytkownik systemu Stolcad® Professional wybiera elementy, które mają być dostępne w programie Dealer, po czym przekazuje wyłącznie zaznaczone pozycje.

 

Tworzenie ofert jest niezwykle prostym zadaniem. Program Dealer ułatwia ich sprawne przygotowanie poprzez narzędzie zarządzające wpisywaniem powtarzalnych tekstów.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (tel.: +48 56 642 66 33, e-mail: stolcad@stolcad.pl). Zachęcamy również do odwiedzenia naszej witryny firmowej: www.stolcad.pl.


Zapytaj o produkt

SADOWSKI SOFTWARE Inne produkty z tej kategorii

STOLCAD BUSINESS STOLCAD MOBILE STOLCAD PROFESSIONAL DEALER MANAGER STOLCAD 12.4

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

A+W Business ProSystem kontroli dostępu EvoloA+W Rack OptimizerA+W Defect OptimizerLogiKal®WH NetProDesignA+W DashboardA+W EnterpriseFORISWinFIKABO SOFTWARE