Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | . . . . | 13 |  

2019-10-03

Program do produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Jak dobrze wybrać i pchnąć biznes na wyższy poziom?

Mały podmiot, w postaci nawet kilkuosobowej firmy, przy wsparciu odpowiedniego oprogramowania, może zacząć uczestniczyć w grze rynkowej na równych zasadach.

2019-09-17

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

KKP od firmy Soft-Ing Team umożliwia łatwe tworzenie konstrukcji ogrodów zimowych w dowolnych wariantach.

2019-08-28

SUPLA.ORG nawiązała współpracę z FAKRO

FAKRO przyłącza się do projektu SUPLA.ORG. Owocem współpracy będzie bramka, która pozwoli połączyć urządzenia pracujące w sieci Z-Wave z infrastrukturą SUPLA.ORG.

2019-07-24

LogiKal & BIM – wyższy poziom projektowania

BIM, czyli Technologia modelowania informacji o budynkach (ang. Building Information Modelling) wzbudza coraz większe zainteresowanie w polskiej branży budowlanej.

2019-04-16

PrefSuite – dedykowane oprogramowanie dla przemysłu okiennego, drzwiowego oraz fasad

PrefCo jest niemiecką firmą software'ową, która od 2000 roku oferuje rozwiązania programowe dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego jako oficjalny dystrybutor i dostawca usług PrefSuite.

2019-04-04

Kody kreskowe jako źródło oszczędności przy produkcji okien

Koszty produkcji w branży okiennej można optymalizować na różne sposoby. Jednym z nich, choć często niedocenianym, jest rozsądne ograniczanie wydatków na narzędzia, sprzęt i urządzenia.

2019-01-31

Blebox.eu, czyli polski pomysł jak sterować oknami i roletami smartfonem

Blebox.eu to polski startu-up, który w przeciągu półtorej roku stał się międzynarodowym przedsiębiorstwem dostarczającym produkty do ponad 20 krajów świata.

2018-12-13

Generator zestawień dla dystrybutorów

Generator zestawień i Konfiguracje do zestawień to narzędzie łączące w sobie funkcje kalkulatora do obliczania izolacyjności akustycznej oraz kalkulatora do obliczania przenikalności cieplnej okien.

2018-12-12

Aplikacja Argo w nowej wersji

Argo to bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety, służąca do zarządzania pracą urządzeń kontroli dostępu z serii Smart.

2018-12-05

Kalkulator do oceny izolacyjności akustycznej okien – jak to działa?

Kalkulator to zaawansowane narzędzie do oceny izolacyjności akustycznej okien stałych, otwieranych oraz okien przesuwnych.

2018-11-26

SimplaFaktor – nowoczesne narzędzie dla producentów i dystrybutorów

Jedyna na polskim rynku aplikacja dedykowana producentom i sprzedawcom stolarki budowlanej. Upraszcza i automatyzuje procesy w pracy obliczeniowej, dysponuje narzędziami do...

2018-11-22

Dlaczego warto używać aplikacji activPilot Comfort

Jesteś sprzedawcą okien i posiadasz w ofercie okna z funkcją odstawną bądź dopiero planujesz je wprowadzić do swojej oferty?

2018-11-15

5 zalet inteligentnego domu

Dzięki technologicznym innowacjom mieszkamy bardziej komfortowo, bezpiecznie i inteligentnie. Sprzedaż rozwiązań dla inteligentnego domu rośnie z roku na rok. Skąd tak duża popularność?

2018-11-02

AlfaERP – zintegrowany system informatyczny dla producentów stolarki otworowej

Zintegrowany system informatyczny AlfaERP firmy ALFA STUDIO to kompleksowy system dedykowany fabrykom stolarki otworowej.

2018-10-08

Wejdź do fabryki przyszłości – otwarcie Innovation Lab firmy Omron w Polsce

18 października 2018 roku w Tychach otwarte zostanie pierwsze w Polsce laboratorium innowacji – Innovation Lab – firmy Omron.

2018-08-28

System FIBARO wkracza do Japonii

Urządzenia systemu inteligentnego domu Fibaro pojawiły się w ofercie jednego z największych operatorów telefonii komórkowej w Japonii, firmy KDDI.

2018-07-31

Konfigurator ogrodów zimowych od Reynaers Aluminium

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie, firma Reynaers Aluminium stworzyła konfigurator ogrodów zimowych.

2018-07-31

20 lat pod znakiem nowoczesnych technologii

Niemal od początku działalności do dziś dnia przedsiębiorstwo działa w oparciu o program WH OKNA do produkcji i sprzedaży stolarki okiennej, który zarządza różnymi obszarami firmy.

2018-07-17

Automatyka domowa stanie się inteligentna – FIBARO i NICE połączyły siły

Grupa Nice, światowy lider w dziedzinie automatyki dla domu, nabyła 100% udziałów Fibar Group S.A. – polskiego producenta systemu smart home FIBARO. Wartość sfinalizowanej transakcji opiewa na ćwierć miliarda złotych.

2018-07-09

Jak produkowane są gdańskie okna ?

Niemal od początku istnienia Gdańskiej Fabryki Okien ważną rolę w jej funkcjonowaniu odgrywa program do produkcji i sprzedaży stolarki WH OKNA.

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | . . . . | 13 |