Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
pianki, silikony, taśmy, folie
zamocowania mechaniczne i konsole
bezpieczeństwo
inne
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
KONSOLE DO MONTAŻU OKIEN

KONSOLE DO MONTAŻU OKIEN

Knelsen Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie KNELSEN
Konsole kątowe
System konsol kątowych powstał z myślą o inwestorach, którzy mają najwyższe wymaganie jeżeli chodzi o właściwości termiczne połączenia okno - mur.

Dzięki takiej konstrukcji konsoli, zarówno nośnych jak i bocznych/górnych, zminimalizowano niebezpieczeństwo powstawanie mostków termicznych, poprzez umieszczenie całej konsoli w warstwie ocieplenia.

Dodatkowo przy takim rozwiązaniu mamy bardzo dobry dostęp do oscieża okiennego od strony wewnętrznej i dzięki temu bezproblemowo możemy wykonać odpowiednie uszczelnienie połączenia i zabezpieczenie go materiałem paroszczelnym.

 Konsole płaskie

 Konsole typu EL były pierwszymi konsolami zaprojektowanymi przez firmę Knelsen, konstrukcja bardzo prosta i uniwersalna, która pozwalała wykonać montaż w warstwie ocieplenia z zastosowaniem tylko jednego rodzaju konsoli oraz śruby do zamocowań ramowych fi 7,5 mm - popularnego Spaxa. Do tej pory konsola EL jest w sprzedaży choć jej zastosowanie jako konsoli podporowej jest już sporadyczne jednak jako konsola boczna i górna stosowana jest nadal z dużym powodzeniem.

 Katalog konsol do montażu okien w warstwie docieplenia firmy Knelsen GmbH--> TUTAJ ...


Zapytaj o produkt

Knelsen Polska Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

System montażu poza licem muru - KIK

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Taśma uszczelniająca do fug rozrpężna GU BG2/300 15/5-12 mm czarnaSZCZELNE POWIETRZNIE TAŚMY KLEJĄCEFS500 Silikonowe szczeliwo pogodoweZatrzask do stałego szkleniaUszczelnianie HS komplet narożnikówPIANY MONTAŻOWE I AKCESORIAFM350 Pianka PerfektKliny montażowePENOSIL Foam Gun G1/S1TP603 illac 600Kliny montażowe do okien i drzwiFM370 Pianka XXL letniaLISTWY MASKUJĄCE Z PCV W KOLORZE FOLII RENOLIT BEZ USZCZELKIAB005 Nożyce illmodTaśma uszczelniająca do fug rozpręzna GU BG2/300 25/11-25 mm czarnaME410 Folia butylowa okiennaME110 Folia pogodowa