Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
okucia
obwiedniowe
antywłamaniowe
klamki
zawiasy
automatyka i napędy
elementy okuć
specjalne
elementy ozdobne
uszczelki
podkładki, zaślepki
folie do zgrzewania
okładziny, okapniki
wzmocnienia
szprosy
łączniki
parapety
podajniki kasowe
profile podokienne
akcesoria - drzwi
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
szkło
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
System okuć harmonijkowych SH

System okuć harmonijkowych SH

VORNE POLSKA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie Vorne

Okno balkonowe potocznie zwane "harmonijką" jest przez wielu uważane za zbyt skomplikowany produkt i unikane przez dużą część polskich producentów. Firma VORNE opracowała bardzo prosty system okuciowy, który pozwala na użycie tradycyjnie zgrzanych skrzydeł do wykonania okna harmonijkowego. W innych systemach wymagane jest zgrzanie skrzydła z dwóch rodzajów profila skrzydłowego co wymaga dużej precyzji i specjalnego ustawienia zgrzewarki, a co za tym idzie dużej ilości czas.

System okuć SH do okien harmonijkowych dostosowany jest do okuwania skrzydeł zgrzanych w całości z tego samego profila z zastosowaniem słupka ruchomego.Takie rozwiązanie nie wymaga żadnych dodatkowych profili po za tymi, które każdy z producentów ma na magazynie. 

Montaż okucia SH jest tak samo prosty jak w przypadku innych systemów VORNE. Wszystkie skrzydła standardowo są okuwane identycznie jak zwykły balkon. Jedynym dodatkowym elementem są wózki i specjalne zawiasy do łączenia skrzydeł, no i oczywiście zestaw prowadnic. Takie rozwiązanie moze być zastosowane do otwórów o szerokości 6500mm i wysokości 2400mm z mozliwością wyboru jednego z 11 wariantów. 


Zapytaj o produkt

VORNE POLSKA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

System okuć uchylno-przesuwnych SUP

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

OKUCIA SPECJALNEklamki baskwiloweECO SLIDEOtwieracz naświetli Primat FL 190Okucia przesuwno-składane GU-823 i GU-923easyPilot Duplex okucie antywłamaniowe do okien otwieranych na zewnątrzOL 90PSK G.U 966 oZ/ G.U 968 oZTORNADO okna obrotoweZamek do okienPSK G.U 966 mZ/ G.U 968 mZOkucia przechylneSiegenia - HS PortalFS PORTAL