Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
okucia
ościeżnice
podkładki, zaślepki
uszczelki, progi
wypełnienia, płyty
czytniki linii papilarnych
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Uszczelki do drzwi ognioodpornych

Uszczelki do drzwi ognioodpornych

KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Więcej informacji o firmie KADIMEX

Kadimex reprezentuje w Polsce brytyjską firmę Lorient Polyproducts – światowego lidera jeśli chodzi o uszczelki do drzwi ognioodpornych, dymoszczelnych, o podwyższonej izolacyjności akustycznej i innych.

Nasz oferta obejmuje m.in. uszczelki pęczniejące i dymoszczelne Palusol f-my Lorient, jak również płytę izolacyjną Interdens 1 mm, Uszczelki te są wymienione m.in. w Aprobatach Technicznych ITB nr AT-15-6103/2003 i AT-15-6054/2003 jako dopuszczone do produkcji drzwi Halspan klasy EI 30 i EI 60.

Uszczelki Palusol zawierają krzemian sodu, który zwiększa swoją objętość 8-10 krotnie w temperaturze od 100^(o)C i w razie pożaru zabezpiecza przed przenikaniem ognia przez szczeliny między skrzydłem drzwiowym i ościeżnicą.
Wszystkie uszczelki pęczniejące firmy Lorient posiadają od spodu samoprzylepne taśmy do mocowania. Rodzaj kleju został tak dobrany, żeby gwarantować doskonałe przyleganie na wielu rodzajach podłoża, w tym MDF, na którym często trudno osiągnąć efektywne wiązanie.
Uszczelki dostępne są w różnych kolorach.
Uszczelki firmy Lorient są sztywne w specjalnych osłonkach, pocięte na odcinki.
Standardowa długość uszczelek to 1 m i 2,1 m. Inne długości dostępne na zamówienie.
Materiałem dającym dymoszczelność jest elastomer. Wąsy elastomerowe są bardzo trwałe i wytrzymałe na mechaniczne zużycie podczas użytkowania drzwi.

Arkusze izolacyjne Interdens służą do izolacji kieszeni zamka, zawiasów i innych wpuszczanych w skrzydło elementów metalowych. Mogą być dostarczane w większych i w mniejszych formatach. Z arkuszy wycina się paski lub innego kształtu elementy, którymi okleja się okucia (zawias, samozamykacz wpuszczany w skrzydło, zamek).

Uszczelki Finesse: Firma Lorient oferuje również uszczelki Finesse do ekskluzywnych drzwi. Dają one izolacyjność ogniową, dymoszczelność i wysoką izolacyjność akustyczną. Trzy w jednym !!!
Co więcej, uszczelki Finesse są dostępne w różnych kolorach drewna, dzięki czemu są nieporównywalnie bardziej estetyczne od jakichkolwiek innych uszczelek.

Uszczelki typu Batwing – idealne do podniesienia parametrów akustycznych i dymoszczelnych istniejących już w określonym obiekcie (mieszkalnym, hotelowym czy innym) drzwi. Standardowo dostępne w kilku kolorach i szerokościach.

Uszczelki opadające – do skrzydeł drzwiowych, w drzwiach o podwyższonej dymoszczelności, podnoszące także izolacyjność akustyczną drzwi.

Przewaga f-my Lorient polega na wieloletnim doświadczeniu w tym szczególnym segmencie rynku oraz specjalizacji w uzyskaniu odpowiedniej jakości polimerów i elastomerów stosowanych do produkcji uszczelek.


Zapytaj o produkt

KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

progi do drzwi przesuwnych HSProgi G.U-thermostepKD 11 BRPróg MACO PersonalPróg ze stali nierdzewnej 80, 90Uszczelki szczotkowe do drzwi tesamoll®Próg GU-thermostep 204USZCZELKIUszczelnienia progoweProgiPróg GU-thermostep 164progi aluminiowe COMBIEllenMatic - Listwy uszczelniająceUszczelka drewnianych do drzwi zewnętrznych SH112