Centrum wyszukiwania

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
okucia
ościeżnice
podkładki, zaślepki
uszczelki, progi
wypełnienia, płyty
czytniki linii papilarnych
akcesoria - fasady i ogrody
półprodukt
materiały montażowe
chemia, konserwacja
usługi
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
przeciwpożarowe (p.poż)
okna
drzwi
szkło
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni

Szukaj:

Szukaj:
Próg MACO Personal

Próg MACO Personal

MACO POLSKA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie MACO

​Próg Personal dopasowuje się do profilu, a nie odwrotnie. Dostępny jest w dwóch wariantach: dla skrzydła i uszczelnień przylgowych. Dzięki rozciąganemu profilowi i zmiennie pozycjonowanemu ogranicznikowi próg Personal przykrywa szerokości ram od 68 do 113 mm oraz głębokości felca ramy od 24 do 56 mm.

​Odporność na wiatr i zacinający deszcz jest gwarantowana dzięki geometrii progu, jednak przede wszystkim dzięki perfekcyjnej współpracy z uszczelką środkową systemu okiennego. Maksymalna szczelność gwarantowana jest również w najbardziej nerwralgicznych punktach, czyli narożnikach.

Dostępna jest również wersja progu z narożnikiem łączącym, dzięi czemu próg nie tylko jest dopasowany do profilu, ale też umożliwia proste uszczelnienie. Zintegrowany narożnik aluminiowy służy jako powierzchnia łącząca zarówno dla membrany uszczelki jak i płynnego tworzywa sztucznego gwarantując wysoką jakość montażu drzwi lub okna.


Zapytaj o produkt

MACO POLSKA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Próg rozciągany Transit

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

ProgiEllenMatic - Listwy uszczelniająceUSZCZELKIPróg GU-thermostep 204progi aluminiowe COMBIUszczelkiPróg ze stali nierdzewnej 80, 90Progi drzwioweUszczelkiKD 11 BRUszczelka drewnianych do drzwi zewnętrznych SH112progi do drzwi przesuwnych HSProgi HTS