Katalog Produktów

dostawcy, akcesoria
systemy stolarki
akcesoria - okna
akcesoria - drzwi
chemia, konserwacja
usługi
przeciwpożarowe (p.poż)
akcesoria - fasady i ogrody
okucia, automatyka
uszczelki
oświetlenie fasad
inne
półprodukt
software, oprogramowanie branżowe
wentylacja
izolacje akustyczne i przeciwpożarowe
okna
drzwi
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
AD-50 izolowany Ogrody zimowe MORAD

AD-50 izolowany Ogrody zimowe MORAD

MORAD Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie MORAD

System izolowanych termicznie zadaszeń zaprojektowany w oparciu o fasadę słupowo-ryglową MORAD AF50. System umożliwia wykonywanie konstrukcji o różnych kształtach ścian i połaci dachu ogrodu zimowego. Dzięki zastosowaniu rozwiązań poprawiających izolacyjność termiczną ogrody zimowe systemu AD50 można użytkować w ciągu całego roku.

Zaletą systemu jest możliwość budowy dachu opartego poprzez profil zawiasowy o belkę poziomą okapu. Profil zawiasowy pozwala na pochylenie dachu w zakresie 5-45° od poziomu. Belka okapu stanowi wsparcie dla rynny zewnętrznej do odprowadzenia wody opadowej z dachu. Ściany pionowe ogrodu zimowego zabudować można dowolnym systemem okienno-drzwiowym firmy MORAD. Zarówno krokwie jak i belka okapu mogą być wzmocnione standardowymi profilami aluminiowymi lub stalowymi pozwalającymi na zwiększenie gabarytów konstrukcji ogrodu zimowego. Możliwość stosowania wypełnień dachu ze szkła i poliwęglanu komorowego. Zakres szklenia dachu wynosi od 16 do 56 mm.

Uzupełnienie systemu stanowią uszczelki i membrany z EPDM zapewniające odpowiednią wodo i wiatroszczelność oraz izolatory z PCV i spienionego PE, które dają odpowiednią izolacyjność termiczną.

 

Przejdź do strony z katalogiem do pobrania: KATALOG AD-50 OGRODY ZIMOWE MORAD 
Inne produkty z tej kategorii