Wyjątkowy program partnerski Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rojaflex to niemiecki producent napędów do rolet oraz przesłon okiennych w grupie Schoenberger Enterprises dostępny w Polsce. Produkty Rojaflex od samego początku swojego istnienia powstają w oparciu o najnowsze technologie certyfikowane przez uznane instytucje, takie jak TÜV i VDE. 

Odpowiadają one najnowszym rozporządzeniom dotyczącym bezpieczeństwa oraz podlegają surowym kontrolom podczas procesów produkcyjnych. Jest to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności marki Rojaflex. Jarosław Markowski, Prezes Schoenberger Polska Enterprises zapytany o Rojaflex odpowiada: Jestem niezmiernie dumny z tego, że w kwestii jakości Rojaflex nie ma żadnych kompromisów. Mam pewność, że nasi partnerzy docenią nasze najwyższe standardy w wytwarzaniu niezawodnych napędów. Zachęcam również do zapoznania się z naszą propozycją współpracy. Zdradzę jedynie, że jest to bardzo innowacyjny model działania zorientowany na osiąganie celów wspólnymi siłami

Współpraca z partnerami Rojaflex opiera się na trzech bezwzględnie przestrzeganych filarach:
 
1. Wyłączność

Każdy dystrybutor, który zdecyduje się na współpracę z Rojaflex, będzie jedynym odbiorcą naszych rozwiązań na swoim terenie. Taki model współpracy umożliwia pełną kontrolę na określonym terenie oraz możliwość świadomego kształtowania swojej polityki cenowej. Lojalność wobec partnera wyznacza ramy wszystkich planowanych przez Rojaflex działań.

2. Wsparcie marketingowe 

Tylko naszym oficjalnym partnerom proponujemy marketing skrojony na ich miarę. Wspólnie z partnerami planujemy, jakie działania przyniosą najlepsze efekty. Słuchamy i proponujemy rozwiązania odpowiadające konkretnym potrzebom. 

3. Niezawodny serwis

W Rojaflex otaczamy naszych partnerów wyjątkową troską. Zespół profesjonalistów konsultuje i proponuje najdogodniejsze, indywidualnie dopasowane rozwiązania dotyczące każdego etapu współpracy, zaczynając od marketingu, przez szkolenia produktowe i logistykę, na serwisie posprzedażowym kończąc. 

Artykuł promocyjny

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/