Napędy Rojaflex ELIS – jakość i niezawodność

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wysokiej jakości silniki rurowe do rolet to znak rozpoznawczy niemieckiej marki Rojaflex. Szczególne miejsce w palecie naszych napędów zajmuje elektroniczny silnik rurowy ELIS-13/14. Rojaflex to uznana w całej Europie marka oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie przesłon słonecznych. Produkty Rojaflex to połączenie wysokiej technologii, wieloletnich doświadczeń i niemieckiej niezawodności.

Silnik do rolet ELIS to produkt premium w segmencie. Urządzenie o średnicy 35 mm i momencie obrotowym 13 Nm może wykonać do 14 obrotów na minutę. Nowoczesna przekładnia planetarna zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie do stosowania w oknach zabudowanych, w gotowych skrzyniach oraz w konstrukcjach zacieniających. 

W silniku ELIS zastosowano inteligentne rozwiązania: wyjątkową łatwość programowania samouczących i manualnych wyłączników krańcowych, funkcję wykrywania przeszkód z nawrotem (po najechaniu na przeszkodę silnik lekko cofa pancerz rolety), dzięki czemu ewentualne przeszkody na drodze rolety nie spowodują uszkodzenia pancerza. Silnik zareaguje też w momencie przymarznięcia pancerza, za co odpowiada czujnik blokady z nawrotem. Ta dwuskładnikowa funkcja chroni pancerz podwójnie: czujnik blokady nie pozwala rozerwać pancerza rolety w przypadku zamarznięcia, a nawrót lekko luzuje naciągnięty w pierwszym momencie pancerz, co ochrania zamki pancerza przed ich „rozciąganiem”. Obie funkcje ochronią zarówno roletę, jak i napęd przed ewentualnym uszkodzeniem.

W napędach do rolet ELIS fabrycznie zamontowano adapter i zabierak do 8-kątnego wału 40 mm. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się: uchwyt gwiaździsty do mocowania, uchwyt do mocowania na wcisk SLLC35, zawleczki i gumowy kabel o długości 3 m. O niezawodności ELISa świadczy to, że poza certyfikatami potwierdzającymi jakość (VDE, CE, RoHS) wszystkie silniki są testowane przez 15 000 cykli. Urządzenia objęte są też 5-letnią gwarancją producenta. 

Dyrektor Handlowy Rojaflex, Paweł Kopczyński, podkreśla specjalne zasady współpracy z Klientami: Silnik rurowy ELIS to nieduży silnik, ale dużo może. Jest produktem, który doskonale sprawdzi się nie tylko w małych roletach. Co ważne jest to silnik, któremu niestraszne są zmienne warunki pogodowe, z jakimi stykamy się w naszym kraju. W przypadku przymarznięcia listwy dolnej pancerza lub wykrycia przeszkody na drodze pancerza silnik zatrzyma się chroniąc roletę przed zniszczeniem. Urządzenie, które myśli za nas to znak nowoczesności. 

Więcej na: www.rojaflex.pl

Zapraszamy do współpracy:

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/