Promocja na elektroniczne napędy rurowe Rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wysokiej jakości silniki rurowe do rolet to znak rozpoznawczy niemieckiej marki Rojaflex. Na koniec roku producent przygotował dla klientów atrakcyjną promocję cenową na przewodowy napęd elektroniczny ELIS-13/14.

Rojaflex to uznana w całej Europie marka oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie przesłon słonecznych. Produkty Rojaflex to połączenie wysokiej technologii, wieloletnich doświadczeń i niemieckiej niezawodności. Czwarty kwartał to dobry moment na zakup napędów rurowych przed sezonem 2017. Rojaflex oferuje silniki do rolet ELIS z pełną elektroniką na specjalnych warunkach cenowych. ELIS to produkt premium w tym segmencie. Urządzenie o średnicy 35 mm i momencie obrotowym 13 Nm może wykonać do 14 obrotów na minutę. Nowoczesna przekładnia planetarna zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. 

W ELIS zastosowano inteligentne rozwiązania: opcję manualną lub samouczącą ustawienia wyłączników krańcowych oraz funkcję wykrywania przeszkód z rezerwą w kierunku góra-dół. Dzięki temu wszelkie przeszkody na drodze pancerza rolety nie spowodują uszkodzeń pancerza, co jest częstym problemem w mniej zaawansowanych rozwiązaniach i źródłem wysokich kosztów napraw. Silnik, dzięki funkcji blokady z nawrotem, zareaguje też w momencie przymarznięcia pancerza, co uchroni zarówno roletę, jak i napęd przed ewentualnym uszkodzeniem.

W napędach do rolet ELIS fabrycznie zamontowano adapter i zabierak do 8-kątnego wału 40 mm. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się: uchwyt gwiaździsty do mocowania, uchwyt do mocowania na wcisk SLLC35, zawleczki i gumowy przewód o długości 3 m w pełni odporny na warunki atmosferyczne. O niezawodności i jakości ELIS-a świadczy to, że poza certyfikatami niemieckich instytucji certyfikujących (VDE, CE, RoHS) wszystkie silniki są testowane przez 15 000 cykli. Urządzenia objęte są też 5-letnią gwarancją producenta. 

Dyrektor Handlowy Rojaflex, Paweł Kopczyński, podkreśla specjalne zasady współpracy z Klientami: W biznesie liczą się nie tylko pieniądze, ale też dobre relacje, dlatego każdy nasz klient to partner, któremu należą się specjalne warunki. Oferujemy specjalne warunki dystrybutorom regionalnym. Pewni i sprawdzeni ludzie to, poza niezawodnością, nasz kluczowy atut. Zapraszam zainteresowanych współpracą do kontaktu bezpośrednio ze mną. Zwłaszcza teraz, gdy w promocji mamy napędy rurowe do rolet ELIS. To produkt z najwyższej półki w naprawdę dobrej cenie.Zapraszamy do współpracy:

Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex:
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny
#napędy do osłon, #napędy do rolet, #sterowanie osłonami, #rojaflex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

87-100 Toruń
Mazowiecka 70A
tel.: + 48 517 450 621
tel.: + 48 519 069 062
e-mail: info@rojaflex.pl
http://www.rojaflex.pl/
http://www.rojaflex.pl/