MONO ID3 – roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji zasilana panelem solarnym

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Roleta z funkcją żaluzji. Jedna cena bez względu na wymiar.

fot. BUBENDORFF

Roleta z funkcją żaluzji. Jedna cena bez względu na wymiar.


Roleta z funkcją żaluzji MONO ID3 SOLAR to najnowsza wersja flagowego produktu niemieckiej firmy BUBENDORFF. W odróżnieniu od tradycyjnych rolet ID3 Solar nie ograniczają widoku na zewnątrz, działają jak lustro weneckie, a sterowane lamele umożliwiają regulację dopływu światła do pomieszczenia. Panel fotowoltaiczny działa jak kalkulator i ładuje baterie rolety nawet w pochmurny dzień.


Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF posiadają ruchome lamele (ruchome pióra), łącząc tym samym funkcje rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej. 


Unikalna konstrukcja rolety umożliwia ułożenie lameli pod wybranym kątem na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz – dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku żaluzji.


System sterowania wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych, zarówno latem, jak i zimą. Rolety fasadowe MONO ID3 posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną. Rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”.  Sterowanie i zarządzane może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Dostępne zarówno w wersji natynkowej, jak również w wersji do zabudowy.

Rolety zewnętrzne ACTIV’HOME Bubendorff (materiał wideo):

» ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe.

» energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwia redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji, zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.

» możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu.

» blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa.

» najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.

» nowoczesny design, dostępność wybranych kolorów według palety RAL.

Rolety  fasadowe z funkcją żaluzji to więcej niż tradycyjne rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne czy tradycyjne okiennice. To połączenie cech tych wszystkich produktów.

#oslony_sloneczne, #rolety_zewnetrzne, #

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak poprawić komfort użytkowania pergoli?

Jak poprawić komfort użytkowania pergoli?

Coraz więcej Polaków, stojących przed wyborem osłony...

Roleta i moskitiera – duet nie do zastąpienia

Roleta i moskitiera – duet nie do zastąpienia

Ochrona przed rażącym słońcem, przegrzewaniem...

Markiza VMZ cleanAir w finale konkursu Dobry Wzór 2018

Markiza VMZ cleanAir w finale konkursu Dobry Wzór 2018

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane...

Siłownik SEE, czyli innowacja i bezpieczeństwo w jednym

Siłownik SEE, czyli innowacja i bezpieczeństwo w jednym

Napęd SEE Plug & Play łączy w sobie najprostsze...

SP Rescue – żeby nic nie stanęło na przeszkodzie w nagłych wypadkach

SP Rescue – żeby nic nie stanęło na przeszkodzie w nagłych wypadkach

Otworzyć drogę ucieczki w nagłych wypadkach, za...» Więcej na subportalu osłony, bramy