III Spotkanie Dickson Dealers – Oficjalny Sprzedawca Dickson

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

III Spotkanie Dickson Dealers

fot. Dickson-Constant

III Spotkanie Dickson Dealers


III Spotkanie Dickson Dealers

fot. Dickson-Constant

III Spotkanie Dickson Dealers

III Spotkanie Dickson Dealers

fot. Dickson-Constant

III Spotkanie Dickson Dealers

III Spotkanie Dickson Dealers

fot. Dickson-Constant

III Spotkanie Dickson Dealers

III Spotkanie Dickson Dealers

fot. Dickson-Constant

III Spotkanie Dickson Dealers

Grudniowe spotkania Dickson Dealerów w Fabryce Wełny w Pabianicach stają się już coroczną tradycją. Dickson Dealerzy to szczególna grupa partnerów firmy Dickson, gdyż składa się z najlepszych fachowców branży osłonowej w całym kraju. 


Klient poszukujący osłony przeciwsłonecznej może być pewien, że trafiając do Dickson Dealera trafia do specjalisty, którego wiedza i umiejętności pozwolą sprostać nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom. W tym roku Dickson miał przyjemność gościć firmy: VERTICO, SOLDECO, ATUT, MARKIZ SERWIS, SUN-TECH, MONOLITH, AMAROL, GALANTEX, SŁONECZNY DOM, ŻMIDZIŃSKI, MARIOT, HELIOSUN, SIGMA, IMPEROLL, ARENT, DOTO, ARTA, WIOLLA, TASTA, MAG oraz zaproszonych gości specjalnych: C4D, MILOO, MOL, DRAGON i SELT.  

I tym razem program obfitował w wiele interesujących konferencji i prezentacji. W pierwszym dniu spotkanie rozpoczął Tomasz Stefaniec – Area Sales Manager, który przedstawił rozszerzone struktury regionu, plan na najbliższe dwa dni oraz zaprezentował najnowsze przedsięwzięcie, jakim było nakręcenie odcinka Shop Doctora o nowatorskim dyspozytorze tkanin – Concept Store. Następnie Adrien Derreumaux – Market Manager opowiedział o innowacyjnym programie służącym do obsługi klientów B2B oraz dodatkowych możliwościach płynących z posiadania statusu Premium Dickson Connect, który otrzymali wszyscy Dickson Dealerzy. Dostęp między innymi do zaawansowanej wersji Solar Designera i ogromnego zaplecza materiałów marketingowych spotkał się ze sporym zainteresowaniem i entuzjazmem. 

Kolejnym krokiem było przedstawienie Dickson Concept Store i możliwości, jakie płyną z wykorzystania tego narzędzia sprzedażowego. Concept Store to nie tylko ekspozytur tkanin, ale także mechanizm służący do pobudzenia zmysłów kupującego. Jako gość specjalny wystąpił adwokat Michał Hosowicz, który przedstawił kluczowe zagadnienia związane z prawem własności intelektualnej m.in. prawa autorskie i znaków towarowych. Wskazał również jak bronić się przed nieuczciwymi opiniami w internecie oraz jakie zapisy w umowach są istotne dla prawidłowego sfinalizowania usługi. 

Równie interesująca w pierwszym dniu Dickson Dealers Meeting była prezentacja najnowszej kolekcji mebli outdoorowych wyprodukowanych przez firmę C4D (reprezentowana przez Szymona Szałankiewicza i Marka Bugałę) dla Miloo (reprezentowana przez Elizę Solecką-Boczkowską), teraz dostępnych również w salonach Dickson Dealers. Kolekcja została stworzona przy użyciu tkanin amerykańskiej marki Sunbrella, dzięki którym meble są odporne na niekorzystne działanie promieni UV, pleśń, a wszelkie zabrudzenia są banalnie łatwe do usunięcia.  
Pierwszy dzień zwieńczyła uroczysta kolacja oraz rozgrywki bowlingowe. Dobry nastrój i zacięcie do rywalizacji towarzyszyły wszystkim uczestnikom, a było o co walczyć! Nagrody w postaci mebli outdoorowych ufundowała firma Miloo. 

Oto trójka najlepszych graczy: 

» Piotr Żmidziński (firma Żmidziński, Bielsko-Biała) – I miejsce – nagroda: sofa
» Maciej Dembski (firma Heliosun z Poznania) – II miejsce – nagroda: fotel
» Adam Chamera (firma Arta z Bydgoszczy) – III miejsce – nagroda: pufa

Drugi dzień spotkania rozpoczęła Monika Konopka-Machlowska, odpowiedzialna za Marketing i Sprzedaż, prezentacją na temat dokonań i planów marketingowych firmy Dickson oraz  najnowszych trendów w social media. W kolejnym wystąpieniu Adrien Derreumaux przedstawił  wyniki badań rynku ochrony przeciwsłonecznej, które dotyczyły oceny wizerunku markizy i zapoznania się z oczekiwaniami konsumentów w przyszłości. Emilie Bialorucki – International Export Assistant, kompleksowo omówiła program do projektowania markiz Solar Designer, który w rozszerzonej wersji jest dostępny dla posiadaczy konta premium Dickson Connect. Ostatnią część spotkania poprowadził jeden z partnerów firmy Dickson, producent markiz i pergoli – firma Mol z Poznania. 

Było to już III Spotkanie Dickson Dealers, a pomysłów na kolejne jest coraz więcej. Organizatorzy dziękują wszystkim za tak liczne przybycie, entuzjazm i pozytywną energię. 

#dickson_dealers, #tkaniny_dickson, #oslony_przeciwsloneczne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy