Nagroda Plus X Award dla markiz markilux

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Znaki jakości należą dziś do marketingowej codzienności – mają ułatwić konsumentowi końcowemu orientację przy zakupie produktu na tle mało przejrzystej różnorodności ofert. Ekspert ochrony przeciwsłonecznej markilux koncentruje się na konstruowaniu wysokojakościowych designerskich markiz i otrzymał za to już liczne nagrody. Tym razem producent otrzymał nagrodę Plus X Award za najbardziej innowacyjną markę 2017 w swojej grupie produktów.

» Znak jakości jako argument sprzedażowy

Najaktualniejszą nagrodą specjalisty markiz, zaliczającego się do czołowych producentów w Niemczech, jest Plus X Award – Most Innovative Brand 2017 w grupie produktów „ogród”. Dla kierownika marketingu i dystrybucji, Klausa Wuchnera, ten znak jakości stanowi ważny argument sprzedażowy: Ukoronowanie przez jury specjalistów za najbardziej innowacyjną markę segmentu produktów jest dla nas jak „pasowanie na rycerza“. Jest symbolem siły marki i jakości. Dzięki temu pokazuje się klientowi końcowemu, że produkt – także od niezależnej strony – oceniono jako markę premium. Ponadto uznane znaki jakości stanowią niezastąpiony instrument, jeśli zamierza się przodować w udziałach rynkowych na tle konkurencji. 

» Uczynić markę jeszcze bardziej znaną

Nowy znak jakości marki dołącza do szeregu nagród, którymi przedsiębiorstwo cieszyło się w minionych latach. Do nich należą nagrody Plus X Awards za najlepszą designerską markizę 2014/2015, najlepszy produkt roku 2014 oraz znak jakości za innowację, bardzo dobrą jakość, za design oraz wysoki komfort obsługi. Do tego dochodzą nagrody, jak iF Design Award, reddot design award oraz German Design Award. Klaus Wuchner i jego zespół podążają za jasnym celem marketingowym: Chcielibyśmy zakotwiczyć markilux w świadomości klientów końcowych jeszcze silniej jako niemiecką markę z wzornictwem dla wymagających. Renomowane nagrody za design i markę pomagają podążać tą drogą. Jeszcze jeden powód więcej, żeby cieszyć się nowym znakiem jakości.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowy zakład i hala produkcyjna Vertex S.A.

Nowy zakład i hala produkcyjna Vertex S.A.

Renomowany polski producent osłon okiennych Vertex S.A....

Minister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w firmie WIŚNIOWSKI

Minister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w firmie WIŚNIOWSKI

Minister Inwestycji i Rozwoju – Jerzy Kwieciński...

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Wszystko rozpoczęło się w 1985 r. od pomysłu na...

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

KRISPOL, polski producent kompletu stolarki dla domu,...

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

Pellini SpA to rodzinne, globalne przedsiębiorstwo,...» Więcej na subportalu osłony, bramy