JUZ-KON – producent systemów osłonowych z Sierakowa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przedsiębiorstwo JUZ-KON od początku swojej działalności jest ukierunkowane na rozwój w dziedzinie produkcji osłon okiennych. Zajmuje się zarówno projektowaniem, produkcją, jak i montażem żaluzji, plis, rolet, moskitier, verticali i innych osłon. 


Firma JUZ-KON powstała w 2010 roku. Zaczynaliśmy od produkcji plis na systemie sprowadzanym z Holandii. Taki stan rzeczy nie potrwał jednak zbyt długo, gdyż już po około pół roku działalności zaczęliśmy prace nad własnym systemem plis. W taki sposób, rok później, zaczęliśmy już produkcję plis na własnym systemie. Oczywiście początki nie były łatwe, gdyż borykaliśmy się z wieloma problemami – np. jakie tworzywo zastosować do poszczególnych elementów czy jaki kształt profila wybrać. W 2014 roku zaprojektowaliśmy dwa kształty profili, dzięki którym uzyskaliśmy nowy, atrakcyjny wygląd, a także doskonałe parametry wytrzymałościowe naszych plis. Od tego czasu produkujemy wyłącznie na wspomnianym profilach – opowiada o początkach działalności Grzegorz Konopa, właściciel JUZ-KON.


JUZ-KON, w miarę możliwości, stara się produkować jak najwięcej komponentów we własnym zakresie. Te, których nie jest w stanie wykonać sam, pozyskuje przede wszystkim od polskich dostawców. Swoją ofertę kieruje do odbiorców hurtowych. 

W związku z tym, że JUZ-KON rozwija się bardzo dynamicznie (zeszły rok zamknięto 30% wzrostem sprzedaży), jeszcze w 2018 roku planowane jest rozpoczęcie budowy nowego zakładu produkcyjnego. 

#oslony_okienne, #producent_oslon, #moskitiery, #rolety, #plisy, #zaluzje

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy