Plisa w roli głównej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Plisa w roli głównej

fot. Akant

Plisa w roli głównej


Plisa w roli głównej

fot. Akant

Plisa w roli głównej

Plisa w roli głównej

fot. Akant

Plisa w roli głównej

Uniwersalność – to hasło przewodnie twórców kolekcji plis Cosimo. Rozwiązanie z założenia miało dawać jak najwięcej możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. Plan udało się zrealizować. Najnowsza kampania ma na celu metaforycznie zaprezentować funkcjonalności rozwiązania.


Pomysłodawczyni kampanii “Dopasowana do różnych kształtów”, Anna Maria Brańka, chciała za pomocą modowej metafory pokazać uniwersalność plisy. Do realizacji tego pomysłu zaprosiła znanego i cenionego fotografa Wojciecha Gruszczyńskiego, który specjalizuje się właśnie w fotografii modowej. W jego artystycznej wizji plisa Cosimo pojawiła się na pierwszym planie w formie sukni. Ubrana w nią modelka pozowała w surowych loftowych wnętrzach, na tle których plisowa suknia była niczym wisienka na torcie. Suknię stworzyła stylistka Olga Kurenna.
Uniwersalność plisy Cosimo ujawnia się w wielu aspektach: ilości sposobów montażu, spełnianych funkcjach, różnorodności okien, które można nią osłonić czy bogatej palecie kolorystycznej dostępnych tkanin. Plisa tym samym może być, podobnie, jak suknia modelki, całkowicie skrojona na miarę. Może być dopasowana do kształtów, preferencji kolorystycznych, zadań, jakie ma spełniać. Odpowiednio dobrana będzie elementem ozdobnym wnętrza, podkreślając jego styl, ukrywającym mankamenty i podkreślającym atuty.

Oferta plis Cosimo to niemal 50 unikatowych kolekcji wysokiej jakości tkanin oraz 3 rodzaje profili: Cosimo, Cosimo One oraz Cosimo Cord Control. Wśród tkanin znaleźć można propozycje o różnym stopniu przepuszczalności światła – od typu firankowego po całkowicie zaciemniające. Dostępne są rozmaite faktury, poświaty oraz niezwykle bogata kolorystyka, dzięki czemu plisę można dopasować do każdej aranżacji.

Elementem wyróżniającym plisę spośród innych osłon okiennych jest możliwość przesłonięcia dowolnej części okna. Standardowe rozwiązania pozwalają na osłonięcie dowolnej powierzchni od górnej części okna. W przypadku plisy, mechanizm umożliwia przesłonięcie zarówno górnej przestrzeni okna, jak i dolnej czy jedynie środkowej. Producent plisy Cosimo firma Akant zapowiada dalsze rozwijanie produktu. Jeszcze pod koniec tego roku ma pojawić się nowa kolekcja tkanin.

#oslony_okienne, #plisy, #plisa_Cosimo

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Łatwiejszy montaż markiz przegubowych markilux

Łatwiejszy montaż markiz przegubowych markilux

Aby ułatwić montaż markiz przegubowych, markilux...

Sposoby na ochronę przed słońcem

Sposoby na ochronę przed słońcem

Rodzaj osłon przeciwsłonecznych warto wybrać już na...

Novoferm przejmuje Robust AB

Novoferm przejmuje Robust AB

Novoferm przejmuje szwedzką firmę Robust AB, a tym...

Pergola: jak efektywnie wykorzystać nasz taras?

Pergola: jak efektywnie wykorzystać nasz taras?

Choć chcielibyśmy korzystać z naszego tarasu przez jak...

Projekt LOKALny, czyli  o metamorfozie salonu technik osłonowych

Projekt LOKALny, czyli o metamorfozie salonu technik osłonowych

Zapraszamy do wywiadu z prowadzącym program Projekt...» Więcej na subportalu osłony, bramy