Uznana markiza markilux 1300 Basic w nowej odsłonie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klasyczna markiza z rurą nośną markilux 1300 Basic jest obecna na rynku już od 2003 roku. Jej technika broniła się przez lata, a teraz poddano ją kuracji odmładzającej – z nowym wzornictwem i możliwością wyposażenia w mnóstwo dodatków.

Otwarta balkonowa i tarasowa markiza markilux 1300 Basic jest startowym modelem producenta markiz markilux. Ta mała markiza przekonuje, wg producenta, swoją solidnością i stabilnością. Teraz zyskała świeży design. Nowe, boczne pokrywy w formie kropli oraz okrągły profil wysięgu współgrają delikatnie i lekko. 

» Kombinowana z wieloma dodatkami

Do nowej optyki dochodzi wypróbowana przez lata technologia. Składa się na nią malowana proszkowo stalowa rura nośna (ocynkowana z zewnątrz i wewnątrz; 40 na 40 milimetrów grubości; odporna na skręcanie). Ponadto materiały z krytego aluminium, odpornej na korozję stali szlachetnej i teflonu. Michael Gerling, kierownik techniczny markiluxa, opisuje markizę jako przyjazną budżetowi, która wszystko potrafi: Ten otwarty model markizy, bez kasety, skonstruowany z materiałów wysokiej jakości, skromny i zarazem elegancki, daje się wyposażyć w takie funkcje, jak Schattenplus (dodatkowy cień) z napędem zwykłym lub radiowym, promiennikiem ciepła lub osłoną od wiatru i słońca. Kolejny plus to obsługiwana ręczną korbą przekładnia regulacji nachylenia, dzięki której poszycie markizy można – w zależności od pozycji słońca – przechylić w górę albo w dół.

» Markiza prezentuje poszycie i kolor

Otwarta markiza, tak jak właśnie markilux 1300 Basic, przekonuje do siebie przede wszystkim klientów, którzy świadomie decydują się na to, aby poszycie stanowiło kolorystyczny akcent ich domu. Przemawia też do tych, którzy chcieliby zamontować markizę pod okapem i w związku z tym mogą zrezygnować  z całkowitej ochrony, jaką umożliwia kasetę. Model ten dysponuje także dodatkowym, aluminiowym dachem ochronnym.

Markiza będzie oferowana w takich samych rozmiarach, jak dotychczas. Daje się szybko instalować na ścianie, pod sufitem albo na krokwi, pojedynczo albo jako podwójna markiza łączona. 

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Systemy kontroli dostępu do płatnych parkingów długoterminowych

Systemy kontroli dostępu do płatnych parkingów długoterminowych

Odpowiednia liczba miejsc parkingowych to ważny element...

KRISPOL zwiększa swoją obecność na rynku niemieckim

KRISPOL zwiększa swoją obecność na rynku niemieckim

KRISPOL rzuca wyzwanie niemieckiemu rynkowi stolarki....

Inteligentna brama MIWI-URMET

Inteligentna brama MIWI-URMET

W ofercie MIWI-URMET jest już dostępna nowa linia...

ANWIS w Grupie WAREMA

ANWIS w Grupie WAREMA

W dniu 5 sierpnia 2019 roku ANWIS dołączył do jednego...

Upały jeszcze powrócą – jak uchronić przed nimi mieszkanie?

Upały jeszcze powrócą – jak uchronić przed nimi mieszkanie?

Wbrew pozorom klimatyzacja nie musi być jedynym...» Więcej na subportalu osłony, bramy