Uznana markiza markilux 1300 Basic w nowej odsłonie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klasyczna markiza z rurą nośną markilux 1300 Basic jest obecna na rynku już od 2003 roku. Jej technika broniła się przez lata, a teraz poddano ją kuracji odmładzającej – z nowym wzornictwem i możliwością wyposażenia w mnóstwo dodatków.

Otwarta balkonowa i tarasowa markiza markilux 1300 Basic jest startowym modelem producenta markiz markilux. Ta mała markiza przekonuje, wg producenta, swoją solidnością i stabilnością. Teraz zyskała świeży design. Nowe, boczne pokrywy w formie kropli oraz okrągły profil wysięgu współgrają delikatnie i lekko. 

» Kombinowana z wieloma dodatkami

Do nowej optyki dochodzi wypróbowana przez lata technologia. Składa się na nią malowana proszkowo stalowa rura nośna (ocynkowana z zewnątrz i wewnątrz; 40 na 40 milimetrów grubości; odporna na skręcanie). Ponadto materiały z krytego aluminium, odpornej na korozję stali szlachetnej i teflonu. Michael Gerling, kierownik techniczny markiluxa, opisuje markizę jako przyjazną budżetowi, która wszystko potrafi: Ten otwarty model markizy, bez kasety, skonstruowany z materiałów wysokiej jakości, skromny i zarazem elegancki, daje się wyposażyć w takie funkcje, jak Schattenplus (dodatkowy cień) z napędem zwykłym lub radiowym, promiennikiem ciepła lub osłoną od wiatru i słońca. Kolejny plus to obsługiwana ręczną korbą przekładnia regulacji nachylenia, dzięki której poszycie markizy można – w zależności od pozycji słońca – przechylić w górę albo w dół.

» Markiza prezentuje poszycie i kolor

Otwarta markiza, tak jak właśnie markilux 1300 Basic, przekonuje do siebie przede wszystkim klientów, którzy świadomie decydują się na to, aby poszycie stanowiło kolorystyczny akcent ich domu. Przemawia też do tych, którzy chcieliby zamontować markizę pod okapem i w związku z tym mogą zrezygnować  z całkowitej ochrony, jaką umożliwia kasetę. Model ten dysponuje także dodatkowym, aluminiowym dachem ochronnym.

Markiza będzie oferowana w takich samych rozmiarach, jak dotychczas. Daje się szybko instalować na ścianie, pod sufitem albo na krokwi, pojedynczo albo jako podwójna markiza łączona. 

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Korzystaj ze słońca jak chcesz z żaluzjami fasadowymi mSun+

Korzystaj ze słońca jak chcesz z żaluzjami fasadowymi mSun+

Aluminiowe żaluzje fasadowe mSun+ pozwolą na ochronę...

ScreenLine® – nowoczesna i komfortowa ochrona przed słońcem

ScreenLine® – nowoczesna i komfortowa ochrona przed słońcem

ScreenLine® to marka włoskiej firmy Pellini SpA, która...

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

Czworonożna ochrona przed słońcem oraz warunkami...

Duragrain – nowe wzory powierzchni bram garażowych

Duragrain – nowe wzory powierzchni bram garażowych

Znane dotąd ze swojego bezpieczeństwa, komfortu...» Więcej na subportalu osłony, bramy