Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Brama Novosprint Duo

fot. Torsystem

Brama Novosprint Duo


Zobacz również:

oknoad

PIXEL. Doskonałość do kwadratu

Stawiamy na aktywne technologie

Dobry Montaż

NOWOŚĆ SIMONSWERK - ZAWIAS TECTUS® SZKŁO

Bezpieczne przenoszenie szyb!


Brama Novosprint Duo

fot. Torsystem

Brama Novosprint Duo

W przemyśle stawia się na rozwiązania, które są funkcjonalne, ale jednocześnie wydajne – bezpieczne, ale i skuteczne. Te cechy nie muszą się wykluczać. Dobrze dobrana brama przemysłowa pozwala na zmniejszenie ryzyka kolizji oraz strat ponoszonych wskutek braku szczelności czy zastosowania nieefektywnych rozwiązań.


Bramy, które zwiększają bezpieczeństwo pracy


Torsystem Butzbach dostarcza bramy szybkobieżne dla różnych branży przemysłu. Nowe, zaprezentowane niedawno systemy bram Novosprint Duo to dwuskrzydłowe bramy otwierane poziomo, dostosowane przede wszystkim do potrzeb hal, w których duże znaczenie odgrywa sprawny ruch pieszo-motorowy.

Oba skrzydła bram Novosprint Duo mogą pracować niezależnie od siebie. W przypadku zastosowania niezależnych skrzydeł o różnej szerokości jedno może służyć do użytku dla pracowników, drugie – dla pojazdów czy wózków widłowych. Rozwiązanie to pozwala oddzielić i uporządkować ruch pieszych i pojazdów, zwiększając bezpieczeństwo pracowników. Szerokość skrzydeł jest dopasowywana do potrzeb sygnalizowanych przez zamawiającego. Ponadto zastosowanie horyzontalnego sposobu otwierania/zamykania zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz użytkowania, pozwalając zmniejszyć ryzyko kolizji, straty energii i ciepła.

Novosprint Duo dostosowane jest do potrzeb firm, które poszukują praktycznych zastosowań – brama może być zainstalowana w wybranym miejscu istniejącego budynku (dzięki samonośnej konstrukcji adaptacja bramy jest znacznie łatwiejsza). Torsystem Butzbach proponuje swoim klientom także dodatkowe opcje dla bram Novosprint Duo, dostosowane do potrzeb występujących w miejscu ich pracy. Mogą to być m.in.:

» dodatkowe uszczelnienia – jeśli firmie zależy na zwiększeniu ochrony przed szkodnikami czy dostawaniem się do wewnątrz zanieczyszczeń lub powstawaniem przeciągów, można zastosować specjalistyczne systemy uszczelniające;

» różne możliwości sterowania – zależnie od oczekiwań klienta, aktywacja bramy oraz sterowanie mogą odbywać się przy zastosowaniu różnorakich nadajników i czujników.

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom przemysłowym, w których szczególny nacisk kładzie się na bezpieczeństwo oraz wydajność. Zastosowane w bramach tego typu rozwiązania pozwalają na oszczędność energii i ciepła, minimalizują ryzyko powstawania kolizji oraz umożliwiają sprawne przemieszczanie się zarówno osób, jak i pojazdów między pomieszczeniami.

#bramy_szybkobiezne, #bramy_przemyslowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowość: energooszczędny system rolet nadstawnych od Aluprof

Nowość: energooszczędny system rolet nadstawnych od Aluprof

Aluprof stawia na energooszczędność i prezentuje nowy,...

Lepsza estetyka tarasu dzięki nowej tkaninie Dickson Infinity

Lepsza estetyka tarasu dzięki nowej tkaninie Dickson Infinity

Zaprezentowana po raz pierwszy podczas tegorocznych...

Markizy i markizolety – rozwiązania na każdą porę roku

Markizy i markizolety – rozwiązania na każdą porę roku

Markizy i markizolety sprawdzają się nie tylko latem,...

KRISPOL zdradził plany kolejnego projektu biznesowego

KRISPOL zdradził plany kolejnego projektu biznesowego

KRISPOL zdradził plany kolejnego projektu biznesowego,...» Więcej na subportalu osłony, bramy