Novoferm szkoli klientów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W dniach 12-13 oraz 17-18 kwietnia klienci Novoferm wzięli udział w szkoleniu połączonym ze zwiedzaniem niemieckich fabryk firmy. 

Spotkania były okazją do zapoznania się z technologią produkcji oraz metodami kontroli jakości. W ramach wyjazdu klienci odwiedzili fabryki w Dortmundzie (Fabryka Napędów i Sterowań Tormatic z grupy Novoferm oraz Fabryka Bram Segmentowych Garażowych), a także fabryki w Werth (Fabryka Bram Uchylnych Garażowych). Wizyta w Dortmundzie i Werth, oprócz celów szkoleniowych, była doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką produkcji Novoferm i poznaniem firmy od podszewki.

Reklama

Wyjazd stanowił dla zwiedzających możliwość przyjrzenia się z bliska zaawansowanym technologiom, standardom produkcji bram oraz urządzeń peryferyjnych. Miał on na celu nie tylko poznanie zasad na jakich funkcjonuje firma i zdobycie nowej wiedzy – równie ważne były cele integracyjne. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję sprawdzić się na torach kręgielni, biorąc udział w zorganizowanym przez Novoferm miniturnieju, który odbył się w centrum bowlingowym „Firebowl” w Dortmundzie.

Przeczytaj również:

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY