Dynamiczny rozwój sieci salonów KRISHOME

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

KRISPOL, jeden z wiodących polskich producentów kompletu stolarki, dynamicznie rozwija ogólnopolską sieć sprzedaży pod marką KRISHOME. Strategia spółki koncentruje się na tworzeniu salonów, oferujących pełną obsługę inwestycji w zakresie stolarki otworowej.


W przygotowanie strategii komunikacji innowacyjnej sieci salonów KRISHOME zaangażowana była poznańska agencja Casus Design, specjalizująca się w obsłudze rynku budowlanego. Szeroki wachlarz narzędzi komunikacji przygotowano w ścisłej współpracy z działem marketingu KRISPOL. W ramach projektu agencja opracowała m.in. koncepcję brandingu sieci KRISHOME, identyfikację wizualną punktów sprzedaży, katalog inspiracji, ulotkę oraz projekt komunikacji w prasie.

Premiera sieci salonów KRISHOME odbyła się na Targach BUDMA 2018 w Poznaniu. Koncepcja stworzenia miejsca, w którym możliwość wyposażenia inwestycji w komplet stolarki łączy się z profesjonalnym doradztwem, montażem oraz usługą serwisowo-gwarancyjną, została doskonale przyjęta przez obecnych oraz potencjalnych partnerów biznesowych firmy.

Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie projektem, który stanowił dla nas ciekawe wyzwanie ze względu na szeroki zakres prac – mówi Agnieszka Chocaj, Business Development Director w Casus Design – O atrakcyjności koncepcji sieci salonów KRISHOME świadczy liczba nowych partnerów dołączających do sieci. Obecnie obejmuje ona ponad 50 punktów. Warto podkreślić, że wszystkie salony oznakowane są zgodne z wypracowanymi standardami sieci, przy jednoczesnym zachowaniu własnej identyfikacji wizualnej partnerów. Doceniając ich pozycję na lokalnych rynkach, KRISHOME podkreśla chęć budowania dobrych, długofalowych relacji. To może być klucz do podbicia polskiego rynku.


#salony_stolarki, #produkcja_stolarki, #produkcja_bram, #sprzedaz_stolarki, #krishome

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy