| Wyświetleń:4062

Urządzenia Smart Home FIBARO w najnowszych realizacjach dewelopera TDJ Estate w Katowicach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Urządzenia Smart Home FIBARO w najnowszych realizacjach dewelopera TDJ Estate w Katowicach

fot. FIBARO | Urządzenia Smart Home FIBARO w najnowszych realizacjach dewelopera TDJ Estate w Katowicach

Wykorzystywanie systemów smart home w inwestycjach to już standard oczekiwany przez samych kupujących. Korzyści odczuwają także deweloperzy – wyposażone w nie nieruchomości zyskują większe zainteresowanie i są odbierane jako nowoczesne, dostosowane do oczekiwań wymagającego klienta. Urządzenia smart home produkowane przez firmę FIBARO – markę Nice (eksperta w zakresach Smart Home, Security, Home and Building Automation) zostały zainstalowane w najnowszych realizacjach Dewelopera TDJ Estate sp. z o.o w Katowicach. 

 
Pierwsza Dzielnica to zespół mieszkaniowy w samym centrum Katowic. Ta wyjątkowa lokalizacja 
w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Kultury zapewnia bliskość najważniejszych ośrodków miejskiego życia: ikonicznej hali widowiskowo-sportowej „Spodek”, Międzynarodowego Centrum Kongresowego, Muzeum Śląskiego czy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Usytuowanie inwestycji w sercu miasta pozwala na korzystanie ze wszystkich jego dobrodziejstw. Mieszkańcy znajdą tu zarówno szkoły i przedszkola, jak i placówki medyczne, punkty usługowe, sklepy i miejsca rozrywki. Nie brakuje tu przestrzeni zachęcających do aktywności fizycznej, spędzania czasu na świeżym powietrzu czy do aranżowania spotkań towarzyskich. Sprzyja temu bliskość terenów zielonych, a także tzw. przestrzenie wspólne, które mieszkańcy mają do swojej dyspozycji na parterach każdego z budynków.

Pierwsza Dzielnica została zaprojektowana zgodnie z duchem śląskiego pragmatyzmu, objawiającego się w prostocie i minimalizmie obecnym w konstrukcji jej brył. W warstwie użyteczności jest to architektura na miarę XXI wieku – nastawiona na wygodę, funkcjonalność, łączącą życie rodzinne z wielkomiejskim szykiem. To wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce dla każdego: począwszy od singli, pracowników dużych korporacji, a kończąc na rodzinach z dziećmi i seniorach. 

W mieszkaniach zaproponowano użytkownikom nowoczesne rozwiązania technologiczne mające na celu wspierać ich w codziennym życiu. W pakiecie startowym  znaleźć można FIBARO Double Switch, The Heat Controller oraz Flood Sensor. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej oświetleniem i ogrzewaniem, a także zapewnienie ochrony przed zalaniem mieszkania. Pozwala to na bezpieczne i komfortowe życie oraz łatwiejszą kontrolę wydatków związanych z utrzymaniem nieruchomości

Wybór rozwiązań smart home w inwestycji Pierwsza Dzielnica był dla nas rzeczą oczywistą. Jako TDJ Estate tworzymy przestrzenie, w których sami chcielibyśmy mieszkać, żyć i pracować. Zależy nam, aby były one funkcjonalne, komfortowe i dopasowane do wysokich wymagań naszych klientów, dlatego też, doceniając wachlarz oferowanych opcji, zdecydowaliśmy się na zaimplikowanie do naszej topowej inwestycji mieszkaniowej rozwiązań inteligentnego domu oferowanego przez firmę FIBARO – komentuje Aleksandra Posmyk, Manager ds. Sprzedaży w TDJ Estate.


Deweloper TDJ Estate sp. z o.o., który odpowiada za realizację Pierwszej Dzielnicy, postanowił wdrożyć rozwiązania FIBARO również w innym projekcie: Franciszkańskie Południe. Pierwsza Dzielnica została oddana do użytkowania w roku 2021. Jej mieszkańcy mogą się zatem cieszyć najnowszych rozwiązań smart home już dziś. Przyszli lokatorzy Franciszkańskiego Południa będą mogli przekonać się o jego zaletach pod koniec bieżącego roku.  

Franciszkańskie Południe to część jednej z największych i jednocześnie najbardziej popularnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w ostatnich latach w Katowicach (Osiedle Franciszkańskie). Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać z dala od hałaśliwego centrum miasta, nie rezygnując przy tym ze wszystkich jego udogodnień oraz tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą i  budowanie więzi społecznych. Koncepcja zagospodarowania terenu i kompleksowość osiedla ma sprzyjać nawiązywaniu kontaktów i aktywizacji mieszkańców. Sąsiedztwo terenów zielonych zaspokoi potrzeby osób, które szukają miejsca do aktywnego spędzania czasu i rekreacji, a balkony, loggie i ogrody będą doskonałym wyborem dla poszukujących prywatności i chwili spokoju w swoich czterech ścianach.
Bez wątpienia wartością dodaną do mieszkania w tak pięknym otoczeniu będzie pakiet inteligentnego domu FIBARO, z którego mieszkańcy mogą skorzystać. Poza oferowanym przez dewelopera pakietem użytkownicy będą mogli dokupić kolejne urządzenia i dostosować ich funkcjonalności do swoich potrzeb, korzystając na przykład z inteligentnych gniazdek czy sterowania roletami. System FIBARO ma modułową budowę, co sprawia, że modyfikacji można dokonać w dowolnym momencie, bez konieczności wykonywania remontu. Możliwość monitorowania domu i zdalnej obsługi to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i oszczędności. Czujniki poprzez aplikację powiadamiają właściciela za każdym razem, kiedy wykryją potencjalne zagrożenie. To ważne, gdy jesteśmy w pracy, na wakacjach czy wtedy, gdy zdecydowaliśmy się na zakup mieszkań pod inwestycję.

Cieszymy się, że coraz więcej deweloperów bierze pod uwagę smart home w swoich inwestycjach. Klienci szybko przekonali się, że inteligentny dom to nie tylko gadżet dla geeków, ale funkcjonalne narzędzie, które sprawdzi się tak samo w przypadku rodzin z dziećmi, seniorów czy wtedy, gdy chcemy mieć łatwiejszą kontrolę nad mieszkaniem, które wynajmujemy. Automatyka przydaje się również w przypadku lokali usługowych i biur, czyniąc je oszczędnymi, bardziej ekologicznymi i łatwiejszymi w zarządzaniu – mówi Szymon Ochociński, Project Sales Director FIBARO.


Dzięki FIBARO Nice tworzy inteligentne systemy do zarządzania budynkami, z innowacyjnymi, modułowymi i konfigurowalnymi rozwiązaniami, które mogą uczynić życie bezpieczniejszym, przyjemniejszym i łatwiejszym. Współpraca z TDJ Estate w Katowicach umacnia wizerunek  Nice jako solidnego partnera zaangażowanego w poprawę jakości życia swoich użytkowników.

#nice, #niceforyou, #smarthome, #homesecurity, #homeautomation, #pruszkow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/

» Więcej na subportalu osłony, bramy