Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice

fot. NICE

Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice


Wieloletni Dyrektor Zarządzający Nice Polska z początkiem marca 2018 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży (Chief Sales Officer) w grupie Nice. Od tej pory będzie zarządzał sprzedażą realizowaną przez Nice S.p.A na ponad 100 rynkach geograficznych na całym świecie oraz firmy znajdujące się w grupie Nice (Elero, King Gates, E.T. Systems, Silentron, Peccinin, HySecurity) oraz nadzorował oddziały Nice (subsidiaries) zlokalizowane w 20 krajach na całym świecie. 


Adam Krużyński na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży zastąpił Włocha Simone Donzelli. Oficjalna prezentacja nowego CSO Grupy odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. Wtedy to podczas Nice Leadership Meeting, Adam Krużyński został przedstawiony managerom Nice z całego świata, jako osoba, która od tej pory zarządzać będzie sprzedażą grupy. 

Adam Krużyński jest związany z firma Nice od 2000 roku. Pracę dla Nice Polska rozpoczął jako osoba zarządzająca sprzedażą w regionie, by po kilkunastu miesiącach awansować, obejmując fotel Dyrektora ds. Handlowych, a od 2006 zarządzał firmą piastując stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Podczas swojej pracy dla Nice Polska, Pan Adam dał się poznać jako doskonały manager, a pod jego kierownictwem Nice Polska stała się liderem sprzedaży w branży automatyki dla domu. Ostatnie kilka lat to czas stabilnego, dwucyfrowego wzrostu sprzedaży oraz moment uruchomienia wielu nowych projektów z zakresu profesjonalizacji sieci sprzedaży i implementacji nowych komplementarnych produktów do oferty firmy. Nominacja Adama Krużyńskiego na stanowisko Dyrektora Sprzedaży jest efektem nowego spojrzenia włoskich właścicieli na rozrastającą się Grupę z perspektywy międzynarodowej i wprowadzenie do firmy osób o innym niż włoski stylu zarządzania. Od kilku lat Nice sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju polegającą na akwizycji nowych marek i umacnianiu swojej pozycji na nowych rynkach geograficznych. Wystarczy tylko wspomnieć, że w obecnej chwili w skład grupy Nice wchodzą przedsiębiorstwa z Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki. W związku z tym faktem słuszność koncepcji uwzględnienia różnorodności i wielokulturowości w strukturach zarządu spółki wydaje się być bezdyskusyjna. 

Zmiany personalne w Nice Polska w żadnym stopniu nie wpłyną na pozycję firmy na polskim rynku automatyki domowej, gdzie od lat jesteśmy liderem – zapewnia Adam Krużyński. – Będziemy dalej kroczyć obraną drogą rozwoju i inwestycji oraz pielęgnować relacje biznesowe, które są kamieniem milowym sukcesu firmy Nice w Polsce. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że choć przyjdzie mi teraz zarządzać sprzedażą również w innych, rozsianych po całym świecie filiach i firmach rodziny Nice, to Polska pozostaje dla grupy bardzo ważnym rynkiem zbytu. Rynkiem, który jest mi wyjątkowo bliski i którego rozwój będę śledził i wspierał ze szczególną uwagą. 


Zainteresowany? Poproś o ofertę!Minister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w firmie WIŚNIOWSKI

Minister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w firmie WIŚNIOWSKI

Minister Inwestycji i Rozwoju – Jerzy Kwieciński...

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Wszystko rozpoczęło się w 1985 r. od pomysłu na...

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

KRISPOL, polski producent kompletu stolarki dla domu,...

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

Pellini SpA to rodzinne, globalne przedsiębiorstwo,...

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Na rynku wnętrzarskim można znaleźć mnóstwo...» Więcej na subportalu osłony, bramy