Nowy siłownik do bram przesuwnych BULL1524

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Kolejny nowy produkt w ofercie Beninca – siłownik BULL1524 – właśnie trafił do sprzedaży. BULL1524 przeznaczony jest do intensywnej pracy (zasilanie silnika 24Vdc) bram o ciężarze do 1500 kg.

Wygląd jest spójny ze znanymi wcześniej siłownikami z serii BULL, natomiast pod względem elektronicznym BULL1524 jest produktem innowacyjnym. Wbudowany zasilacz impulsowy (85/265 VAC) pozwala na zmniejszenie zużycia energii, a także posiada wbudowaną kartę ładowania akumulatora. Jeżeli chcemy, aby BULL1524 pracował w przypadku braku zasilania, potrzebne są jedynie akumulatory (opcja). Posiada funkcję kontroli naładowania akumulatorów. 

Zintegrowany system STC w połączeniu z  enkoderem  pozwala na dostosowanie pracy siłownika do panujących warunków, eliminując tym samym przypadkowe działanie systemu amperometrycznego. Bezpieczeństwo użytkownika zapewnia niskie napięcie i funkcja fototestu, która umożliwia sprawdzanie działania systemów zabezpieczających na początku każdego manewru.    

Centrala wyposażona jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD i wbudowany odbiornik, który zapamiętuje piloty wyłącznie z zaawansowanym kodem ARC, aż do 2048 kodów. Kolejne kody można wgrywać bez konieczności przebywania w obecności odbiornika, dzięki samouczącym się pilotom TO.GO2AK. Przy pierwszym uruchomieniu napędu można zaprogramować piloty oraz przeprowadzić procedurę auto-uczenia przy pomocy pilota z kodem ARC. Możliwość ustawienia przeglądów serwisowych.  

Łatwą synchronizację przewodową 2 siłowników BULL1524 umożliwia karta SIS. Warto zwrócić uwagę na szybki czas otwarcia, wynoszący 13,7 m/min.  
 
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Alucolor – bogata i ciekawa historia w produkcji żaluzji

Wszystko rozpoczęło się w 1985 r. od pomysłu na...

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

Konfrontacja wiedzy z praktyką w zakładzie produkcyjnym KRISPOL

KRISPOL, polski producent kompletu stolarki dla domu,...

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

O rozwoju osłon międzyszybowych Pellini na polskim rynku

Pellini SpA to rodzinne, globalne przedsiębiorstwo,...

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Jak odpowiednio wybrać rolety okienne?

Na rynku wnętrzarskim można znaleźć mnóstwo...

MONO ID3 – roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji zasilana panelem solarnym

MONO ID3 – roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji zasilana panelem solarnym

Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF...» Więcej na subportalu osłony, bramy